אין תמונה
כבר במקום ראשון במכירות. מדונה

הלילה תככב מדונה בסופרבול, אחרי שבסוף השבוע הוציאה את הקליפ החדש והמדובר שלה "Give Me All Your Luvin'", עם ניקי מינאז' ו-M.I.A, שכולו באווירת פוטבול.

האלבום החדש של מדונה "MDNA" אומנם ייצא רשמית רק ב-26 במרץ, אבל המכירה המוקדמת של מהדורת ה"דה לוקס" שלו כבר החלה דרך "i tunes". מחיר המהדורה המיוחדת עומד על 9.99$, ומי שרוכש אותו מקבל את הסינגל הראשון בלבד. את האלבום המלא הוא יקבל דרך "i tunes" בסוף מרץ במקביל לרליס הרשמי. למרות זאת, ביומיים האחרונים הגיע האלבום (כצפוי) למקום הראשון במכירות במרבית מדינות העולם, ככה זה כשמלכת הפופ מוציאה אלבום חדש.

רשימת השירים של מהדורת ה"דה לוקס" נראית כך: Girls Gone Wild, Gang Bang, I'm Addicted, Some Girls, I Don't Give A, Turn Up the Radio, Give Me All Your Luvin', B-day Song, Superstar, I'm a Sinner, Masterpiece, Falling Free, Love Spent, I Fucked Up, Beautiful Killer

מדונה: "ליידי גאגא לא יציבה כמו בריטני ספירס"

 

מדונה ליידי גאגא (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
מלחמה. מדונה וליידי גאגא | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL
במקביל לחשיפה התקשורתית העצומה שמלווה כרגע את הקאמבק שלה, התראיינה מדונה במספר תוכניות אירוח, וכבר אמרה ש"ליידי גאגא מושפעת ממנה". אבל כעת החליטה מדונה "להוריד את הכפפות" ובראיון ל"אדבוקאט" אמרה משהו שיכול להשתמע כ"ליידי גאגא לא קשוחה וחזקה כמו בריטני ספירס, היא לא כמוה יציבה, היא לא בנויה כמו 'בית-חרא מלבנים' (ובאנגלית: "a brick shithouse"). להגיד על גאגא שבריטני ספירס, אלופת המשברים האישיים של עולם הפופ בעשור האחרון, יותר יציבה ממנה - כנראה שאין עלבון גדול מזה.

האמירה הגיעה בהתייחסות של מדונה להפיכתה של ליידי גאגא לגיבורה בעולם הגייז: "זה מתקבל על הדעת, זה נראה טבעי, ואני מבינה למה גייז צעירים מעריצים אותה. אני רואה שהם מתחברים לאופי שלה, שהיא לא מתחברת ומתאימה לנורמות הקונבנציונאליות. אני מתכוונת, היא לא בריטני ספירס, היא לא בנויה כמו בית-חרא מלבנים".

מעריצי גאגא יקבלו כסף כדי להשמיץ את מדונה ברשת

מדונה וליידי גאגא (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
מי שולטת? מדונה או גאגא | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

עם או בלי קשר להתבטאויות של מדונה נגד ליידי גאגא, נראה שמעריצי גאגא החליטו להיכנס אישית במדונה באינטרנט. אתר המעריצים "Lady Gaga Project" מציע למעריציה של הכוכבת לעבוד בשכר ולהשמיץ את מדונה בטוקבקים ברחבי הרשת.

מעריצי גאגא אמורים לכוון את האש שלהם על הסינגל והקליפ החדש "Give Me All Your Luvin'", על הופעתה של מדונה בסופרבול הלילה, על הסרט "W.E" בכיכובה, על זרועותיה השריריות מדי, ועוד. מעריצים צעירים שישמיצו את מדונה באתרים כמו "פיפל מגזין", ה"וושינגטון פוסט", "USA Today" ועוד צפויים לקבל בין 5 ל 10 סנט על כל טובקבק מעליב.

דף המסרים השליליים שפרסם אתר המעריצים של ליידי גאגא נגד מדונה:

"הסינגל החדש של מדונה הוא נפילה ומקבל ביקורות שליליות".

"מדונה היא מישהי שעבר זמנה, ליידי גאגא היא עדכנית".

"הסרט WE מקבל ביקורות ממש גרועות".

"מדונה היא החקיינית, לא ליידי גאגא".

"מופע הסופרבול של מדונה היה נורא ואיום".

(לרדת על) "חלקי הגוף של מדונה (במיוחד הידיים השריריות)".

מדובר בקמפיין רשת מתוזמן ומתוכנן, במלכודת אינטרנטית שמכינות "מפלצות הקטנות" הם מעריציה של ליידי גאגא למדונה. המארגנים מפצירים במעריצים: "קחו חופש בסוף השבוע מהעבודה ובואו לעבוד כאן, תודה למעריצים שתרמו לנו כסף לקמפיין הזה ותודה למעריצה אמנדה שהעלתה את הרעיון".

>> מי תשלוט השנה בפופ - מדונה, ליידי גאגא או ריהאנה?
>> תכירו את מוריה אור, הקרן פלס הבאה