מדונה ליידי גאגא (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
השפעתי עליה. מדונה וליידי גאגא | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL

מדונה וליידי גאגא הן קרובות משפחה רחוקות (דרגה תשיעית), וכבר נאבקו אחת בשנייה במערכון של סאטרדיי נייט לייב ובערוץ הגאווה, אבל כשזה מגיע למוזיקה הדברים נהיים רציניים יותר, כפי שכזכור קרה כשיצא "Born This Way" של גאגא, שהיו כאלה שאמרו שהוא מזכיר להם את "Express Yourself" של מדונה (מעורב עם "ווג"). גאגא אמרה אז אצל ג'יי לנו שקיבלה תמיכה ואישור ממדונה לשיר ואנשיה של מדונה טענו שהליידי שיקרה.

בסוף השבוע האחרון הגיע השלב הבא במאבק הסמוי והגלוי בין מלכת הפופ המתקאמבקת מדונה, לבין הטוענת החדשה לכתר ליידי גאגא. בראיון שהעניקה מדונה לרשת ABC האמריקנית לקידום אלבומה המתקרב "MDNA" היא התייחסה לסוגיית ההשפעות, ההעתקות והדמיון במוזיקה ובקריירה בינה לבין גאגא.

 

"אני חושבת שהיא בהחלט מתייחסת אלי בעבודות שלה, לפעמים אני חושבת שזה משעשע ומחמיא ועשוי טוב", אמרה מדונה על ליידי גאגא. "אבל אני לא יכולה להעלב או להתעצבן, כי ברור שהשפעתי עליה". בתשובה לשאלות לוחצות אם מדובר בחיקוי והעתקה מדונה השיבה: "לא, כי היא זו היא ואני זה אני".

מי שמכיר מדונה יכול היה להבחין בשפת הגוף ובהבעות הנים שלה שהיא כן כועסת על ליידי גאגא, אבל זה נשאר בעיקר מתחת לפני השטח. כאשר שאלה המראיינת את מדונה מה חושבת על הלהיט הענק "Born this way" של ליידי גאגא, שכאמור רבים השוו ל-"Expess yourself", הודתה מלכת הפופ: "כששמעתי את זה ברדיו אמרתי שכן, זה נשמע מאוד מוכר".

>> מסתמן: אדל תחזור לבמה בטקס ה"בריטס"