אהרון רזאל פרומו (צילום: אבשלום לוי)
מחכה לאור. אהרן רזאל | צילום: אבשלום לוי

אהרן רזאל משיק רשמית את אלבומו "מה עשית היום?", במופע בו יארח את אחיו יונתן רזאל ואורחים נוספים, ביום חמישי, 26.5, בתאטרון תמונע בתל אביב.

מהאלבום של רזאל יצאו עד כה שיר הנושא והדואט "עולה בשביל" עם שולי רנד. היום מצטרף אליהם השיר "מחכה לאור", שניתן כאן להורדה חופשית.

את שירי האלבום כתב רזאל לאורך תקופה ארוכה ושמר במגירה עד בוא העת, חלקם חוברו במעיין סודי באזור צפת. על ההפקה המוזיקלית אמונים אבי טל ושמוליק דניאל, ומשתתפים באלבום יונתן רזאל, דניאל זמיר, שולי רנד, ירון אוזנה (התפוחים), ניצן-חן רזאל ועוד.

הורידו את השיר "מחכה לאור" - לחצו על לחצן ימני בעכבר ושמרו למחשב.

אהרן רזאל הוא בעל תואר שני בקומפוזיציה, מנגן על פסנתר וגיטרה ושייך למשפחה מוזיקלית פעילה - אחיו הצעיר של יונתן רזאל ובן דודו של הכנר ניצן חן רזאל. אהרן שיתף פעולה עם אריאל זילבר, קובי אוז ושולי רנד ונחשב מבין הנחשונים שפרצו את מחסום המוזיקה המסורתית החסידית לכיוון הפופולרי והמקורי.

הסגנון המוזיקלי של רזאל נע בין רוק, מוזיקת עולם, ראגיי ומוזיקת נשמה, עם מקצבים שמחים וקליטים. הטקסטים שלו עוסקים בחברה הישראלית, באמונה ובמה שביניהם. יש בו, אמרו מבקרים, קצת ממאיר בנאי, קצת מאלון אולארצ'יק וקצת מאריאל זילבר הקלאסי ובעיקר המון הוא עצמו.

>> חמי רודנר ותמר אייזנמן עושים בוב דילן