תמר אייזנמן וחמי רודנר מבצעים יחד גרסת כיסוי ל-Mr. Tambourine Man", אחד השירים הקלאסיים מהרפטואר של בוב דילן, שיהיה בן 70 ב-24 במאי 2011 - יום שלישי בשבוע הבא.

חמי רודנר ידוע כבר שנים בתור "דילניסט", מאז שחימם את דילן עם להקתו "איפה הילד" בהיכל התרבות בתל אביב ב-1993. את השיר "מיסטר טמבורין מן" הוא נהג לבצע עם להקת "שליחי הבלוז" בסיבוב ההופעות של האלבום "גאולה" (2000-2001), שכלל גם את השיר "כל אחד והבוב שלו", שנכתב על מפגש של רודנר עם ידידה שלו, כאשר הוא דיבר על "בוב" והתכוון לדילן והיא דיברה על "בוב" והתכוונה למארלי.

אמנים ישראלים במחווה לבוב דילן ביום הולדתו

בוב דילן נולד כרוברט אלן צימרמן ב-24 במאי 1941. מאז הוא הפך לאחד היוצרים המשפיעים ביותר במאה העשרים ונחשב לאחד מגדולי הכותבים במוזיקה הפופולארית האמריקאית.

את יום הולדתו של דילן יחגגו מיטב אמני הרוק המקומי בערב הצדעה מיוחדבשם "עושים דילן", שיתקיים ב-24.5 במועדון ה"בארבי". במסגרת הערב יבוצעו לראשונה מספר שירים של דילן בגרסאות עבריות חדשות לצד גרסאות בשפת המקור.

שני המצטרפים החדשים לאירוע הם ירמי קפלן וארז לב ארי. רשימת המשתתפים המלאה כוללת את יובל בנאי, מיכה שטרית, יהודה עדר, חמי רודנר, יהלי סובול, נועם רתם, שי גבסו, מאיה איזקוביץ, אריאל קליינר (פרויקט הגומיה), חן קליין ותמר אייזנמן שאחראית על הניהול המוזיקלי

בסוף הערב יוגרל בין הצופים כרטיס זוגי למופע של בוב דילן באיצטרדיון רמת גן ב-20 ביוני, באדיבות מרסל אברהם ורונית ארבל תקשורת. ההגרלה תערך רק בין אלו שיקנו כרטיסים מראש באתר הבארבי.

>> אהוד בנאי במופע השקה ל"רסיסי לילה"