מה קורה כשעוז זהבי, רוני דלומי, שלישיית מה קשור, צביקה הדר, ריטה, ליבי, רוני דואני ועוד כוכבים נפגשים ללילה אחד קסום ומוטרף במופע הענק של פסטיגל 2010?

הם שרים את "לילה מטורף (שיר הפסטיגל)" בו הם מחדשים את "The Rythm Of The Night" של קורונה, עם מילים של דורון מדלי, בבימויו של חנוך רוזן. רשימת המשתתפים המלאה כוללת גם את יון תומרקין, אמיר פיי גוטמן, אילנית לוי, מאיה שואף וטל מוסרי.

הפסטיגל, בניהולו המוזיקלי של טל פורר ובבימויו של חנוך רוזן, יוצא לסיבוב הופעות של חודש ימים, במהלכו יערכו  כ-100 מופעים, בתל אביב, חיפה, ירושלים ואשקלון. ההופעה הראשונה ב-18.11 במרכז הקונגרסים בחיפה. מחיר כרטיס: 169 ₪.

תקציר העלילה והדמויות

ילד, שהוא זמר מופלא ונגן מחונן, שחלום חייו להיות כוכב (ליבי) וילדה יפה וחובבת היסטוריה (מאיה שואף) הולכים לאיבוד במוזיאון כוכבי האנושות, מוזיאון שבלילה מתעורר לחיים. גיבורי ההיסטוריה הכי מצחיקים והכי גדולים יוצאים מתוך התמונות והפסלים וקמים לתחייה במסיבה אחת גדולה. אבל במוזיאון יש גם צרות: מנהל המוזיאון הרשע (צביקה הדר) רוצה להשתלט על הכישרון והיכולת של כל כוכב וכוכב משחר האנושות ולהפוך לאיש הכי נערץ ומוצלח בעולם.

בתפקיד המוזה הפטרונית, המדריכה את הכוכבים במוזיאון המטורף, משתתפת ריטה, שתשיר עם המשתתפים ממיטב להיטיה. "מה קשור" הם שלישיית השרתים, מנקי המוזיאון, שרק רוצים להיות כוכבים מפורסמים ומחליפים דמויות בקצב מסחרר.

אמיר פיי גוטמן יהיה הודיני ואף למד במיוחד לתפקיד קסמים מקצועיים. אילנית לוי- אפרודיטה, אלת האהבה. יון תומרקין- אלכסנדר מוקדון, המצביא הגדול, שכבש חצי עולם עד גיל 20. עוז זהבי- בילי הנער, האקדוחן המהיר ביותר במערב. טל מוסרי ורוני דואני- נפוליאון וג'וזפין רעייתו. רוני דלומי- שחרזדה, מלכת אלף לילה ולילה.

>> אור גלעדי ואבי בן אבו כבר עובדים על דיסקים, גם אייל גולן