אוהדי מכבי ותמיר גל. "השיר יישאר לעד" (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
תמיר גל עם אוהבי מכבי תל אביב | צילום: מערכת ONE

הזמר תמיר גל ואוהדי מכבי תל אביב הקליטו היום (ראשון) את השיר "אבי יקר" שיר לזכרו של הכדורגלן אבי כהן ז"ל. את המילים חיבר שרון אסולין, את הלחן מייק לוק ואת העיבוד עשה ציקי זנתי, שבאולפנו בראשון לציון הוקלט השיר.

"האוהדים ביקשו שאני אשיר וכמו שיש שמחות אצל מכבי, אז באתי והופעתי ולצערי אני מביע הרבה צער בנסיבות האלה", אמר תמיר גל ל-One. "בכיתי על אבי כהן כמו שבכיתי על אבא שלי כשהוא נפטר. כולנו גדלנו על אבי כהן ומי שהכיר את השחקן הזה, חוץ מהיותו שחקן הוא היה צנוע ותרם לכולם, אני חושב שזו אבידה גדולה לכדורגל הישראלי והעולמי, ואני חושב שלהנציח אותו בשיר ובקליפ, זה משהו שיישאר לעולמים".

אחד מראשי ארגוני האוהדים, אורי משיח, סיפר על ההרגשה לשיר לזיכרו של אבי כהן: "זה היה מאוד מרגש. תמיר גל הוא ללא ספק אומן וזמר גדול, ואדם שנכנס לתוך הלב. רק ספורטאי גדול כמו אבי כהן ראוי למילים כאלה ושיר כזה קורע. זה נותן לנו הרגשה חמה שאבי יישאר איתנו לעולמים והשיר הזה מיועד לכך שתהיה לנו עוד מזכרת אחת מאבי כהן".

"אבי יקר"

אבי היקר, סמל גדול / אותך נזכור, אותך ננציח / יש רגעים לא מובנים / שהחיים לוקחים כמו עלה ברוח. / יש רגעים שהתפילה / שבליבי עודנה נמשכת / אך לא יכולתי הלב נדם / ואבי'לה שלנו במרומי גן עדן.

פזמון: אבי יקר, שמור עלינו מלמעלה / שזה נגמר לכולם היית טוב, חבר יקר / אבי היקר את צחוקך ומבטך האל שמר / תיחרט בזיכרוננו אדם יקר, לעולמים.

שמונה ימים כמה תפילות / ויחלנו שתפקח עינייך / שם העולם ווינר בדם / אתה היית ונשארת בליבנו / אבא שלום / מלך יקר / הבטחתי שאלך אחריך / חזק בשבילך, כולנו איתך / עניין של זמן עד שנהייה ביחד

פזמון: אבי יקר, שמור עלינו מלמעלה / שזה נגמר לכולם היית טוב, חבר יקר / אבי היקר את צחוקך ומבטך האל שמר / תיחרט בזיכרוננו אדם יקר, לעולמים.

>> משה פרץ בבלדת אהבה; אבי בן אבו בלהיט חפלה; שיר האירוסין של מושיק עפיה