קובי אפללו פרומו (צילום: כרמית חדידה)
חצי אדם. קובי אפללו | צילום: כרמית חדידה

הזמר והיוצר קובי אפללו מוציא את השיר החדש "חצי אדם", בו הוא מארח בקולות רקע את אברהם טל. השיר החדש, אחד היפים של אפללו, הוא רוק אקוסטי, עם "הוק" יפה בפזמון וליווי של כלי מיתר ומחיאות כפיים. השיר צפוי להפוך ללהיט קליט כמו קודמו, "צחורת כנף", שיצא כסינגל ראשון מהאלבום, הצליח ברדיו ואף זכה לקליפ.

"חצי אדם" יוצא כסינגל שני מתוך אלבומו השלישי של אפללו שצפוי לצאת בקרוב. האלבום מורכב בעיקר משירים שכתב והלחין אפללו ויכלול גם שיר שיצר עבורו שלמה ארצי, בהפקה מוזיקלית של פטריק סבג.

על אלבומו המתקרב אמר אפללו בראיון מיוחד ל-mako: "זה יישמע גדול, אבל כתבתי אותו על אהבה ורוחניות ואהבת הארץ. אני מרגיש אצלי התפתחות רוחנית שאני עובר עם עצמי, עומק חדש. אני אדם מאמין שלומד חסידות וקבלה. כשלמערכת נכנס מידע היא משתנה ונכנסו אלי כל מיני תובנות. כשהתחלתי לכתוב על אהבה וכיסופים לארץ הגעתי ממקום רוחני, מערוצים שקיבלתי בשנתים-שלוש האחרונות. הלכתי לטקסטים שיותר נוגעים אצלי בעומק. אני לא יודע אם הקהל יקבל את זה, אבל זן ההתבגרות שעברתי".

"חצי אדם"

"כשנר נדלק בכאבך, למצוא לך נחמה, לצבוע את מציאותך, לשטוף את הדממה, את מתהלכת בחולות יפה ועצובה,
במשאלתי עוד מחכה שתהיי קרובה

פזמון: ושר לך שיר נוגע, בכל ליבי אני יודע, שאין אמת טובה ממך, חצי אדם קורא בשמך

ומי ידע שכך אדע, למצוא ולהרגיש, ומי ידע שאת פחדיי אדע להחריש / ליבי נמרח קשה ורך, בין כל הדימויים, נשבר ומתחבר אתך, לכתוב סיפור חיים

פזמון: ושר לך שיר נוגע...

ומי ידע שכך אדע, למצוא ולהרגיש, ומי ידע שאת פחדיי אדע להחריש

פזמון: ושר לך שיר נוגע...

>> תכירו את יחיאל נהרי, הפייטן והאקס של ברי סימון מהאח הגדול