דנה אינטרנשיונל, צילומי קליפ
ה-Vooz Brothers? אני מתה עליהם. דנה אינטרנשיונל בצילומי הקליפ "דינג דונג" | צילום: תום מרשק

קבלו שתי גרסאות מועדונים חדשות לשיר "דינג דונג" של דנה אינטרנשיונל, איתו תייצג את ישראל באירוויזיון הקרוב בדיסלדורף, גרמניה, בחצי הגמר שיתקיים ב-12 במאי. אלה הם הרמיקסים הראשונים הרשמיים שמשוחרר אל המדיה בארץ ובעולם.

את הרמיקסים החדשים, בגרסת רדיו וגרסת קלאב, עשו דני תובל וזיו גולנד המכנים את עצמם The Vooz Brothers. דני תובל הוא די ג'י בינלאומי, מפיק מוזיקלי ובעלים של חברת שירותי מוזיקה מובילה. זיו (זיגו) גולנד הוא מעבד, מפיק ויוצר מוזיקלי מוערך, שיצר מוזיקה לסרטים פרסומות ואמנים ישראלים מובילים. זו הפעם השנייה - אחרי "הכל זה לטובה" - בה הם ממקססים את דנה אינטרנשיונל.

הרמיקס שלהם הוא אחד מבין מספר רמיקסים שייצאו בקרוב על ידי כמה ממיטב המפיקים והדי ג'יים בארץ. הרמיקסים יופיעו על הסינגל הרשמי של "דינג דונג" לאירוויזיון 2011 שייצא בקרוב.

השבוע קיימה דנה אינטרנשיונל מסיבת עיתונאים על סט צילומי הקליפ "דינג דונג". על סיכוייה לנצח שוב בתחרות הזמר האירופית מול שלל נציגים ממדינות אחרות אמרה דנה: "אירוויזיון זה משחק פוקר. אתה עולה לבמה ויש לך 3 דקות להראות את הפנים שלך, להרשים את הקהל במראה וביכולות שלך ולהציג את השיר. מטומטם בעיני לדבר על השיר לפני ועל הסיכויים שלו, כי יכול להיות שיר מעולה אבל אם ההופעה רעה אין סיכוי".

"תזכרו", הוסיפה דנה, "שבאירוויזיון לא הזמר הכי טוב והשיר הכי טוב מנצחים. שמעתי מספר מצומצם של שירים ממדינות אחרות לקראת התחרות והם מחרידים. אני שלמה עם העיבוד שלי

דנה אינטרנשיונל, צילומי קליפ
אני חולה גם על הקלאב מיקס. בדנה אינטרנשיונל בצילומי הקליפ "דינג דונג" | צילום: תום מרשק

>> ריהאנה ובריטני יחד ברמיקס ל S&M