צמד "טוקבק" בו חברים טום "ManChis" מודן ורועי "Mc'beat" ניצני, הוציאו לרשת באופן עצמאי את השיר "בכל דור ודור", סינגל ראשון מתוך "פריצת דיסק", האלבום הבכורה שלהם. בשיר מתארחים הזמרת תום כהן שמשרתת בלהקה צבאית והראפר שי 360 (שי חדד) שהיה חבר במשפחת תאקט של סאבלימינל, הוציא אלבום סולו ולאחרונה היה שותף לשיר המחאה "United" נגד ה"עליהום" על ישראל בעקבות פרשת המשט.

חברי ההרכב אומרים באופן ברור: זה לא עוד שיר תגובה למשט, אלא שיר הקורא לעם ישראל להתעורר לפקוח את עיניו, כיוון שבכל דור ודור עומדים עלינו לכלותינו. את המילים כתבו מודן, ניצני וחדד יחד. ניצני גם אחראי לעיבוד. השיר עובד והוקלט בצרפת, כששי 360 אחראי למיקס ולהפקה המוזיקלית וטכנאי ההקלטה והמפיק הוא איתמר "יאנגי" אליאסי מההרכב "כלא 6", אחיו של יואב "הצל" אליאסי.

הקליפ שהעלו "טוקבק" לרשת כולל בתוכו סדרת תמונות ודימויים שמעוררים תגובות רגשיות אצל כל יההודי וישראלי - דגל המדינה, גלעד שליט בשבי, שער מחנה ההשמדה אושוויץ-בירקנאו ועוד. עד עתה זכה הקליפ לתגובות סוחפות בקרב קהילות וחוגים יהודיים באירופה וארה"ב ולבקשת אלו שלא דוברים עברית צורפו אליו כתוביות באנגלית.

>> שני יצהרי בקליפ "י'בינתי"