פבלו רוזנברג מוציא את השיר "עוד דקה", שיצרו דקלה ועידו אוחיון, כסינגל אחרון לפני יציאת האלבום החדש שלו, שיראה אור בסוף השבוע הבא, 27 בחודש

"עוד דקה"

"רק לנשום הלילה להסתכל למעלה, לבקש סימנים הם עדיין יקרים, השמועות עלינו לא עוזרות בינינו, זה עדיין סוגר רציתי להישאר, להיות האחד שמפתיע, להיות הראשון שיופיע מולך, תגידי איך / עוד דקה זה יעבור, עוד דקה יפסיק הקור, זה יהיה ממש כמו לחזור, אלייך אל האור, עוד דקה את תצחקי, עוד דקה את כבר תראי, מי הייתי ומי עכשיו אני, האיש שהולך בעקבותייך / רק לנחש מדוע, כלום כבר לא קבוע, זה עדיין זמני, רציתי למהר, להיות האחד שמפתיע, להיות הראשון שיופיע מולך, תגידי איך / עוד דקה זה יעבור...".

אלבום חדש לפבלו רוזנברג

מתוך האלבום החדש של פבלו רוסנברג יצאו כבר שלושה סינגלים מצליחים: "כל אחד יכול" בדואט עם רוני דלומי, "נורמלי" ו"איזה עולם שמח", שכל אחד מהם בדרכו זכה לפרגון ברדיו.

בראיון ל-mako אמר רוזנברג על האלבום: "חזרתי לפשטות, מהמקום שאני כותב בו, באמת בלי לחשוב מה משמיעים, מה לא משמיעים, ומה יהיה 'Upper' מקפיץ ואיך אני משלב אלמנטים כאלה או לא... עם השנים והניסיון הרב אני כבר יודע מה עובד על במה ומה עובד במועדון. אם היינו גאונים הכל היה מצליח. אבל זה בעוכרינו, של היוצרים והמבצעים. ואתה תחום לשלוש דקות של פופ או רוק ומנסה להכניס מיליון דברים, ולחדש, ולהתחרות בדודו אהרון שמוצא שלושה אלבומים בשנה, ואני כבר לא יודע אם להיכנס למירוץ המטורף הזה, או לרדת לשוליים ולתת להכל לעבור. אז עשיתי שירים בקצב שלי, איך שנוח לי. זה נתן לי ביטחון עצמי, לא בקטע של תהילה, אלא ביטחון שאחרי כל השנים אני עדיין יכול לעשות מוזיקה טובה שאני אוהב ושאנשים יקבלו אותה".