ולדי בלייברג עם השקט שנשאר (תמונת AVI: כוכב נולד)
חלום האירוויזיון יאלץ לחכות. ולדי בלייברג | תמונת AVI: כוכב נולד

לפעמים חלומות מתגשמים, לפעמים חלומות מתנפצים או מתעכבים. פיינליסט "כוכב נולד" ולדי בלייברג נאלץ לותר היום על השתתפותו בתחרות הקדם אירוויזיון, שתתקיים ב-10 במרץ בראשון לציון, תשודר בערוץ 1 ובה ייבחר הנציג הישראלי לתחרות האירופאית במאי.

במקומו של בלייברג ישתתף בתחרות הזמר עדי צ'זרה עם השיר "להתאבד על אהבה". היעדרותו של ולדי בלייברג מהקדם אירוויזיון מגבירה עוד יותר את הסיכוי של דנה אינטרנשיונל לזכות בתחרות ולייצג את ישראל, עתה משאחד המתמודדים החזקים יצא מהתמונה.

"אין מי שיטפל באבא שלי חוץ ממני"

הסיבה לביטול של בלייברג בקדם היא אירוע בריאותי קשה שעבר אביו המתגורר באוקראינה. בלייברג לא היסס ועלה על המטוס הראשון לקייב על מנת לטפל באביו מחוסר ההכרה. "אין מי שיטפל באבא שלי חוץ ממני", אומר בלייברג הערב ל-mako ראיון מאוקראינה.

"מצב מערכת הבריאות באוקראינה לא משהו והכל עולה המון כסף, מאוד יקר, ונאלצתי תוך יום לעזוב את כל ההכנות המרתוניות לקדם ולטוס לכאן", הוא מוסיף. "החלום של האירוויזיון יאלץ לחכות לי עוד שנה. אין מה לעשות ואין כאן בכלל שאלה. הבריאות של המשפחה שלי יותר חשובה לי מכל מוזיקה או קריירה והדבר היחיד שאני חולם עליו כרגע הוא התאוששות של אבא שלי".

יעקב נווה, נציג ארגוני האמנים במוסדות רשות השידור ויו"ר הוועדה לבחירת השירים לתחרות הקדם אירוויזיון אמר: "לצערנו בשל הנסיבות האישיות של ולדי בלייברג הוא הודיע לנו כי נבצר ממנו להשתתף בתחרות. אנו מקווים לשיתוף פעולה אמנותי ופורה עמו בעתיד. בתחרות יתמודדו עשרה אמנים כפי שנקבע".

>> שרית חדד בשיר חדש; עומר אדם בשיר חדש; "הצל" הציל מעריצה מהתאבדות