בועז מעודה, שזכה לפני כשנתיים ב"כוכב נולד 5", מוציא השבוע את אלבום הבכורה שלו "בועז מעודה", אותו הפיק מוזיקלית תומר בירן. מתוך האלבום יוצא היום הסינגל האחרון "מה יפו פעמייך", שמילותיו לקוחות מספר "שיר השירים" ואת לחנו חיבר אוהד חיטמן.

את שירי האלבום ליקט בעז מעודה במשך כשנה וחצי. הראשון מביניהם היה "כאילו כאן", שכתבו דנה אינטרנשיונל ושי כרם, איתו ייצג מעודה את ישראל באירוויזיון 2008 בבלגרד, שם עלה לגמר, אך הגיע רק למקום התשיעי.

אחריו הגיע תורו של "אורח בעולם", שיצא באוגוסט הקודם, אותו כתבה והלחינה קרן פלס. פלס גם חיברה גם את הסינגל השלישי שהוציא מעודה, "לחזור הביתה".

כמו כן מופיע באלבום השיר "Time to pray", אותו כתב מעודה יחד עם סירושו וילנה טומסביק, בהשראת השיר "בואי, עורי", שאת מילותיו כתב נשיא המדינה שמעון פרס. השיר, אותו הלחין מעודה, מבוצע באלבום ב-3 שפות - ארמנית, עברית וסרבית, יחד עם סירושו וילנה, שנחשבות לכוכבות בארצותיהן ושאותן הכיר מעודה באירוויזיון.

בנוסף, לוקחים חלק באלבום יוצרים נוספים: אוהד חיטמן, יוני בלוך, ברק פלדמן, גלעד שגב, איתי פרל והמוזיקאי הבינלאומי גוראן ברגוביץ.

בתקופת העבודה על האלבום הרבה מעודה להופיע ולהשתתף בפסטיבלים בחו"ל. כמו כן השתתף בפסטיבל שירי הילדים, שם הגיע למקום השני עם השיר "ילד קאובוי".

עוד במוזיקה:

ביקורת מופע: מדונה בלונדון

שני שירים שהקליט מייקל ג'קסון עם פרדי מרקורי מ"קווין" דלפו לרשת

שימי תבורי מוציא את הסינגל "כנראה שהתאהבתי"

מיכל אמדורסקי מוציאה סינגל חדש - "בחורים כמוך"

עידן יניב מוציא את השיר "עד החופה"

אבי גרייניק ואורנה דץ בדואט

גם דודו אהרון הולך על היכל התרבות

רשמית: ליידי גאגא תופיע בישראל, לצד הקייזר צ'יפס, סימפל פלאן וכוכבים מקומיים