הופעה של אייל גולן בקיסריה- אייל גולדן (צילום: אורי אליהו)
גולן. עובד קשה | צילום: אורי אליהו

אייל גולן, שהתמוטט אמש בהופעה באמפי רעננה, נמצא כרגע בביתו שברחובות, שוכב במיטתו עם חום גבוה. גולן שוחרר בשעות הלילה המאוחרות מבית החולים "מאיר" שבכפר סבא, שם היה מאושפז עם הצטננות וחום גבוה מאוד.

הרופאים ציוו על גולן לנוח לפחות 3 יממות רצופות והעריכו כי הוא התמוטט עקב עומס בעבודה ובשל הצטננות שהובילה לחום הגבוה ולאפיסת כוחות.

הערב (שלישי) אמור היה אייל גולן להופיע באמפי רעננה, במסגרת ערב התרמה שיזם, להצלת אביחי לוי, הסובל ממחלת כליות. בערב יופיעו אמנים נוספים כמו להקת אתניקס, מושיק עפיה, ליאור פרחי, מרגול ומאיה בוסקילה. אילנית לוי, אשתו לשעבר של גולן, תנחה את האירוע.

"לאייל גולן אין שפעת חזירים"

לעת עתה, כאמור, שוכב גולן במיטתו בבית עם חום גבוה וכרגע הוא אינו צפוי להופיע באירוע , אך ייתכן שיגיע על מנת לברך את לוי והקהל. שאר האמנים שכן יופיעו הערב ברעננה ירחיבו את משך הופעתם על מנת לחפות עליו ולאירוע יצטרף שלומי שבת, שיופיע למשך 20 דקות, ואז ימשיך להופעה נוספת ב"חוות רונית".

אשת יחסי הציבור של אייל גולן, רונית ארבל, מסרה כי אין שחר לשמועות שגולן נדבק בשפעת החזירים או בשפעת כלשהי, והוסיפה כי אחרי כמה ימי מנוחה הוא צפוי לחזור לפעילות. "אייל עובד יום יום כמו שכל אחד מאיתנו עובד, הוא פשוט עובד בשעות אחרות, אבל זה לא שונה מאף אדם אחד", אמרה.

על התמוטטותו ואשפוזו של גולן אמש פורסם הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות".

עוד במוזיקה:

בבו קובו מפיק אלבום עם מוטיה בואנה יוצאת ה"שוגאבייבז"; "The Davidsons" בקליפ החתונה של ברק ומישל אובמה; מקס גת-מור בשיר עם מיכה שטרית

פסקול העשור: מקומות 61-80; הראל סקעת בסינגל חדש; דין דין אביב עם שיר חדש וראיון; צביקה הדר ונינט יככבו בפסטיבל הפסנתר;

שילה פרבר שרה "פרח קיר"; תכירו את בת אור קאלו; השיר החדש של מייקל ג'קסון; הדוגמן של הוניגמן: מתופף הרוק הבריטי ג'ורג' ברנט