מדונה סופרבול (צילום: Gettyimages IL, getty images)
אני באה!!!! | צילום: Gettyimages IL, getty images

עכשיו זה רשמי: מדונה תפתח בישראל את סיבוב ההופעות העולמי החדש שלה, ותופיע ב-29 במאי 2012 באיצטדיון רמת גן במופע בכורה עולמי - מדובר באירוע ענק בקנה מידה בינלאומי שכמותו טרם נראה בישראל. רק 30 אלף כרטיסים יוצעו למכירה, במחירים הנעים בין 240-490 ש"ח לכרטיס, כך מוסר הבוקר המפיק שוקי וייס במסיבת עיתונאים מיוחדת.

הגימיק החדש במופע החדש של מלכת הפופ צפוי להיות במה באורך 40 מטר שתיכנס מהבמה המרכזית לתוך הקהל ועליה צפויה מדונה לרקוד יחד עם להקת הרקדנים שלה. מדונה תגיע ארצה בעקבות אלבומה החדש "MDNA" שייצא ב-26 במרץ. עם הלהיט החדש "Give Me All Your Luvin'" וההופעה הגרנדיוזית בסופרבול אתמול הם אינדיקציה - הרי שצפויה לנו כאן חוויית פופ מושלמת מטעמה של מלכת הפופ עצמה.

רכישת כרטיסים

מכירת הכרטיסים למועדון המעריצים העולמי בלבד.תיפתח ב-7 בפברואר החל מהשעה 10:00. המכירה לקהל הרחב תיפתח ב-10 בפברואר החל מהשעה 10:00. כרטיסים בקסטל 8965*. כרטיסים ב-Eventim ב- 9066*.

שבועיים של חזרות בישראל

מדונה תקיים בישראל שבועיים של חזרות במה מלאות לקראת מופע הבכורה. החזרות החלו בניו יורק ובלונדון כבר לפני חודשים רבים ואת חזרות הבמה המסכמות תקיים מדונה כאן בישראל על הבמה באצטדיון רמת גן. יחד עם מדונה יגיעו עוד כ- 350 אנשי צוות אליהם יחברו עוד כ 1200 אנשי צוות מקומי.

הציוד יגיע בבטנם של 4 מטוסי ג'מבו ו- 16 סמי טריילרים שיגיעו מאירופה על גבי מעבורת מיוון לישראל.
הפקת המופע נערכת לקליטת מעריצים מכל העולם ובתי המלון בתל אביב נערכים בהתאם. חברות הנסיעות באירופה ובישראל מציעות חבילות הכוללות שהייה + טיסה+ כרטיס למופע, כמו כן, כמאה כלי תקשורת מרחבי העולם יגיעו על מנת לסקר את שהייתה של מדונה בישראל וכמובן שאת המופע עצמו.

אין תמונה
הדמיה של איצטדיון רמת גן, שיהפך לאמפיתאטרון, עם "במת הלוויין" של מדונה בתוך הקהל

אצטדיון רמת גן יהפוך לאמפיתאטרון

צוות ההפקה מודע למגבלות האצטדיון ועל כן הוחלט לעצבו מחדש כפי שלא נראה בעבר ובאופן חד פעמי למופע זה. אתר המופע יעוצב כאמפיתאטרון העוטף את הבמה, עם תוספות בינוי של יציעים בצידו הדרומי והצפוני של האצטדיון. הבינוי ישלים את המבנה הכללי של האצטדיון כך שגם במובן האקוסטי התנאים יהיו טובים יותר ובסיוע מערכות קול משוכללות שתגענה לישראל, מובטח כיסוי מלא לכל מבקרי המופע. זוויות הצפייה - כך מבטיחים - יהיו נוחות מהיציעים כמו גם ליושבי השורות הראשונות ולקהל הצופים על כר הדשא, כך שהמסכים הרבים יהוו גיבוי ולא מוקד צפייה עיקרי. סגירת האצטדיון והפיכתו לאמפיתאטרון תאפשר לכ- 30,000 איש בלבד לצפות במופע

הבמה

הבמה של המופע מהווה נושא בפני עצמו שכן מדובר במודל חדשני ביותר של קונסטרוקציית במה שנבנתה במיוחד לסיבוב ההופעות העולמי החדש. שטח הבמה המרכזית הוא 1,850 מ"ר מתוך הבמה המרכזית תצא "במת לווין- "satellite stage"  עליה צפויה מדונה לבלות את רוב זמנה. המרחק בין במת הלוויין הקידמית ליציעי האצטדיון הוא פחות מ- 40 מטר התחושה שתיווצר היא כאילו מדונה מהלכת בתוך הקהל.

אין תמונה
מפת איצטדיון רמת גן במופע הבכורה העולמי של מדונה


 
כרטיסי VIP

75% מתכולת המופע מתומחרת בין 240-490 ש"ח. ניתן לרכוש חבילת פרימיום VIP יוקרתית על פי מודל FREE PASS הכולל- חנייה באצטדיון, כניסה מהירה לאצטדיון, מעבר ישיר ובידוק ביטחוני קצר ויעיל, מקומות ישיבה במרחק נגיעה מהבמה, ולאונג' vip מפנק.

>> מעריצי ליידי גאגא בקמפיין רשת נגד מדונה