אזלו כל הכרטיסים שהוצעו למכירה להופעתו של לאונרד כהן. לא נותרו כרטיסים לא לקהל הרחב ולא ללקוחות בנק דיסקונט.

בקצב מכירות שטרם נראה כמוהו בארץ נמכרו כל 47 אלף הכרטיסים שהוצעו למכירה לאיצטדיון רמת-גן. 23 אלף הכרטיסים שהוצעו לקהל הרחב אזלו כבר בשעה 11:15 בבוקר. 24 אלף כרטיסים נוספים נמכרו ללקוחות בנק דיסקונט, מאז נפתחה המכירה אתמול במוצאי שבת בשעה 20:00.

הבהלה לכרטיסים היתה צפויה, עקב עשרות אלפי הכרטיסים שרכש בנק דיסקונט עבור לקוחותיו, מה שצמצם מאוד את מספר הכרטיסים שנשארו פנויים לקהל הרחב.

דווקא ההופעה שנחשבה לחלשה יותר

אלא שמהירות מכירת הכרטיסים מפתיעה במיוחד, כיוון שהופעתו של לאונרד כהן נחשבה לחלשה יותר מבין ההופעות הגדולות של הקיץ. אחרי דפש מוד, שתי הופעות של מדונה, אירוע שכולל את פיית' נו מור, פסטיבל שכולל את ליידי גאגא ועוד שלל מופעים מיובאים מחו"ל, בקיץ הכי עמוס שהיה בארץ מזה שנים, הופעתו של כהן בסוף ספטמבר סומנה מראש כזו שעשויה להתברר כ"פלוף" העונתי, מחשש שלקהל ייגמר הכסף או העניין.

אין תמונה
אזלו הכרטיסים. לאונרד כהן

ככל הנראה, דווקא הבאזז הגדול שנוצר סביב ההופעה, בעקבות השמועות החוזרות ונשנות על ביטולה ושלל הטלטלות שעברה, יצר את הביקוש העצום. עכשיו עולה השאלה האם בעקבות הביקוש צפויה להיקבע ללאונרד כהן הופעה נוספת בישראל? ממשרדה של אשת יחסי הציבור רונית ארבל, המייצגת את ההפקה נמסר ש"לא". אך כמו שניתן לשער עשויות להיות התפתחויות אחרות בנושא.

כזכור, 30,000 כרטיסים נמכרו להופעה בפחות מ-12 שעות, כשמתוכם 9000 כרטיסים נחטפו בשלוש השעות הראשונות, מאז נפתחה המכירה במוצאי שבת באתר האינטרנט של משרד הכרטיסים "לאן". בשעה הראשונה למכירה נמכרו 4000 כרטיסים. בשעתיים הראשונות 7000.

למי שהצליח לרכוש כרטיס - מה צפוי במופע?

מאז שהחלה המכירה היה האתר של משרד הכרטיסים "לאן" בעומס גדול וכמעט קרס. גם אתר האינטרנט של לקוחות בנק דיסקונט היה עמוס ביותר והחל משעה מסוימת לא ניתן היה להיכנס אליו ולהזמין כרטיסים דרכו. מכירת הכרטיסים במוקד הטלפוני של משרד הכרטיסים נפתחה היום (ראשון) בבוקר, למי שלא הספיקו לרכשם בערב שבת.

אבידה גדולה. לאונרד כהן (צילום: רויטרס)
תהיה הופעה נוספת? | צילום: רויטרס

כזכור, המופע של של לאונרד כהן נמשך כ- 3 שעות וכולל את מיטב הלהיטים מכל התקופות והזמנים, וביניהם: "Dance me to the end of love", "Every body knows", "Suzanne", "I'm your man", "Sisters of marcy", "hallelujah", "Chelsea Hotel", "So Long Marianne" ואחרים.

עוד במוזיקה:

בכורה: מדונה בשיר חדש - "Celebration"

קובי אוז - "אלהי" - שיר ראשון מ"מזמורי נבוכים"

אביב גדג' מוציא את השיר "בוסר"

מאדהאני יופיעו בישראל

בכורה לקליפ: אור כשדים - "הנשמות הטובות" Live

ערוץ 24 וגלי צה"ל ישדרו את מצעד העשור שייקרא "פסקול העשור"

סופ"ש במוזיקה:

קליפ חדש לגיא זוארץ - "כל הבשורות"

להקת "החדשות" - שיר חדש בבכורה וביקורת הופעה

להקת א-הא עושה קאמבק מהאייטיז

אביב גפן בראיון בחו"ל: "חצי מהישראלים רוצים שאמות"

להקת "אוקרביל ריבר" תופיע בישראל

קליפ חדש ללהקת "אוי ואבוי"