אין תמונה
באים למרות הכל. The Editors

בשורה למעריצי "Editors" בישראל: יום אחרי הביטול הכואב של הפיקסיז מודיעה הלהקה, שהיתה אמורה לשמש לפיקסיז מופע פותח בפסטיבל ה"פיקניק" בגני התערוכה, כי לא תעאכזב את מעריציה בישראל, תנחת מחר (שלישי) בארץ, ותופיע ברביעי בערב במועדון הבארבי בתל אביב.

ההרכב הישראלי "קרוסלה", שהיה אמור להופיע אף הוא ב"פיק.ניק" יופיע לפני האדיטורז בבארבי. מכירת הכרטיסים להופעה ביום רביעי מתחילה כעת במשרד הכרטיסים "קסטל" והמחיר עומד על 225 ש"ח.

מי שרכשו כרטיסים לפיקסיז ומעוניינים להגיע למופע מוזמנים להתקשר לקופות משרד "קסטל" ולבצע את השינוי. כמו כן יימכרו כרטיסים למופע באתר בארבי בהמשך היום, ובקופות בערב המופע, אם לא יאזלו עד אז.

אדיטורז מגיעים בטיימינג הנכון

מעבר לכך שהגעתם של ה"אדיטורז" להופעה בארץ אחרי הביטול של הפיקסיז אמורה לנחם במעט את חובבי הרוק בישראל ואת המפיק שוקי וייס, הרי שלהקה מגיעה הנה בדיוק בזמן, כשהם הרכב הופעות מבוקש בכל העולם.

מאז ההצלחה של אלבום הבכורה שלהם "The Back Room" והאלבום שאחריו "An End has a Start" הפכו אדיטורז מלהקת אינדי בבירמינגהאם לאחת ההבטחות הגדולות שיוצאות מאנגליה. ב-2009 הוציאו את אלבומם השלישי "In This Light and on This Evening". על ההקלטות שלו סיפר הסולן תום סמית': "המטרה היתה לתת למכונות תחושה אנושית".

>> שוקי וייס: "הפיקסיז זה טוטאל-לוסט"; דעה: "אי אפשר להאשים את הפיקסיז ואת אלביס קוסטלו"