שני יצהרי פרומו (צילום: תום מרשק)
תרגש אותה. שני יצהרי | צילום: תום מרשק

שני יצהרי חוזרת, בגדול. אחרי שניצחה בבוררות את מנהליה שתבעו אותה, מוציאה יצהרי את השיר "מה שמגיע לי", בו היא דורשת לקבל את מה שמגיע לה, ומבקשת מהגבר שלה לרגש אותה. את השיר יצרו דן פרבר ואורן עמנואל, כאשר יצהרי מנוהלת בימים אלה על ידי שי בכר.

זהו למעשה שיר שלישי ליצהרי בדרכה החדשה, אחרי שפסק הבוררות אסר עליה לשיר את להיט הפריצה הגדול שלה "י'בינתי". קדמו ל"מה שמגיע לי" השירים "אגו" ו"היא רוצה".

בראיון מיוחד ל-mako אמרה יצהרי עם הינתן הפסק: "יהיו לי שירים הרבה יותר טובים. אני יודעת שלא אצטרך בכלל להסתכל אחורה ולחשוב על 'יה בינתי' ולנסות להחזיר אותו אלי. אני כבר לא תלויה בשיר הזה אחרי שהם השתמשו בו נגדי"... כל צעד שלי יהיה שקול ומחושב אני היום יותר חכמה ומבינה ודברים טובים הולכים לקרות בקרוב מאוד".

"מה שמגיע לי"

"תרגש, ותבעיר בנו את האש, אני לא צריכה לבקש / אל תשקר אל תהסס, פשוט תרגש / אל תכאיב לי ואז תלטף, עד שתלמד אותי לשתף / היום אני לוקחת, את כל מה שמגיע לי, אמצא את האחד שיקשיב, ללב שלי

זו לא חוכמה גדולה לבוא להתנצל, אחרי שאת הלב שלי שברת / אדם חכם צריך ללמוד מטעויות, וכנראה שאתה עוד לא למדת / שיש דרכים להגיע ללב של אישה, ואם תרצה עתיד איתי, אז תשנה גישה

פזמון: תרגש, ותבעיר בנו את האש...

השנים חולפות להן כל כך מהר, וכנראה שאני כבר התרגלתי,  ובלילות הסתיו אני נזכרת, בכל מה שאיתך אני עברתי /
ואם לשקר אין רגליים אז אני לא אשקר, אוו-הבת את הטוב שבעיינך, אך צריך הרבה יותר

פזמון: תרגש, ותבעיר בנו את האש...

>> אייל גולן בדי.וי.די חדש "חלק מחיי" - צפו בשלושה שירים