בחודש יולי האחרון הופיע אייל גולן בבריכת הסולטן בירושלים וחנך את המופע "חלק מחיי", שהתבסס על שירי אלבומו האחרון. איתו על הבמה חגגו 16 נגנים, צמד זמרות ליווי, הזמרות האורחות מורן מזור ועדן אמזלג ולהקת רקדנים.

את בריכת הסולטן מילאו כ-6000 מעריצים, ירושלמים ומכל הארץ, שנהנו משעתיים של מופע מצוין, אשר זכה לביקורות מחמיאות, בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי, ובבימויו של משה קפטן.

עם המופע "חלק מחיי" המשיך אייל גולן גם לאמפיתאטרון הקומי בקיסריה, האנגר 11 בנמל תל אביב ואתרי הופעות גדולים אחרים ברחבי הארץ, בהם הופיע לעיני עשרות אלפים במהלך חצי השנה האחרונה.

האלבום החדש ומיטב הלהיטים

כעת מוציא אייל גולן די.וי.די חדש של המופע "חלק מחיי", הכולל שורת להיטים מאלבומו האחרון ומכל הקריירה. ביניהם: "כשאחר", "בואי נברח", "זה אני", "חלק מחיי", "שמועות", "תמונה שבורה", "מי שמאמין", "רציתי להגיד לך", "הלילה שלך", מחרוזות של להיטים גדולים ועוד. את הצילום במופע ביים סיוון מגזניק. את הדי.וי.די ביים אורי סלעי.

מתוך הדי.וי.די החדש צפו בשלושה ביצועים: הלהיטים הגדולים "בואי נברח" ו"כשאחר" מתוך האלבום "חלק מחיי", והזמרת האורחת מורן מזור, הזוכה בעונה הראשונה של התוכנית "אייל גולן קורא לך", בלהיט "נסיך שלי".

*הופעתו הקרובה של אייל גולן עם "חלק מחיי" תתקיים ב-18 בפברואר בהאנגר 11, נמל תל אביב. הדי.וי.די יצא לחנויות במחיר של 49.90 ש"ח.

>> אייל גולן בקליפ החדש "נגעת לי בלב"
>> אייל גולן מבקש ממעריציו שלא להשתלח בליאור נרקיס