בימוי: גיל רמון

הזמר והיוצר בר צברי, יוצא "אייל גולן קורא לך", מוציא את הסינגל והקליפ החדש "בנויה לאהבה", שאת מילותיו חיבר, עם לחן, עיבוד והפקה מוזיקלית של דורון אלימלך, ששילב דאב סטפ אלקטרוני לתוך המזרחית.

השיר לקוח מאלבום הבכורה של צברי "עכשיו", שעתיד לצאת בחודשים הקרובים. הוא מספר על חיזורו של בחור אחרי בחורה. הוא מחפש קשר רציני המבוסס על הדדיות ואמת ושואל אותה האם היא בנויה לאהבה. בקליפ צברי מגלם את הבחור שבמקום לבחור בדרך הפשוטה אל הבחורה הולך מסביב ומסבך את המצב, בסדרה של סיטואציות קומיות.

"בנויה לאהבה"

"אתמול בלילה כשאותך אני פגשתי, חיפשתי כוח רק לזרוק לך ת'מילה / שתגלה לך, אני רוצה בך ומחכה רק לתשובה, את לא מופתעת לגלות עוד מחזר, רק אלוקים יודע מה ליבך אומר / מבט קשוח, אנ'לא בטוח, אם את בנויה לאהבה

פזמון: תגידי לי ילדה, אם יש כאן אהבה, תראי לי נערה, ת'דרך הטובה / כמו משוגע, אני נשבע, לאהוב אותך מהנשמה

כמה תתני לי כאן לשבת לחכות, מה שביקשתי רק למצוא סיבה לחיות / להתעטף בך, ולספר לך, כל מה שיש בנשמה / רוצה לישון וגם לקום אתך בבוקר, אני כבר לא יודע מה עוצר אותך / מבט קשוח, אנ'לא בטוח, אם את בנויה לאהבה

פזמון: תגידי לי ילדה, אם יש כאן אהבה, תראי לי נערה, ת'דרך הטובה / כמו משוגע, אני נשבע, לאהוב אותך מהנשמה".

אלבום אוטוביוגרפי

האלבום "עכשיו" של בר צברי צפוי לכלול כאמור את השיר החדש "בנויה לאהבה", וכן את השירים שהוציא עד כה: שיר הנושא "עכשיו" , אותו כתב אחרי שאיבד את חברתו אור חיה שטרית ז"ל למחלת הסרטן, השיר "שוב", הבלדה "מאמי למה כך" והשיר הקצבי "באושר מתאהב".

צברי כתב והלחין את מרבית שירי האלבום, המתקשרים לעולמו האישי. בשירים הוא מדבר על חייו, על התמודדות יומיומית עם אובדן, אמונה, אהבה ובינו לבינה מנקודת מבטו. בנוסף ייכלל גם קאבר לשיר של אביב גפן "האם להיות בך מאוהב".

>> מירי רביבו שרה דואט עם אביה על אובדן שני אחיה