אין תמונה
עטיפת האלבום החדש "דרך לחיים". אייל גולן

אייל גולן משיק היום את אלבומו החדש "דרך לחיים" ברשתות הסלולר. האלבום יגיע לחנויות המוזיקה ב-3 במרץ. האזינו מתוכו בהשמעת בכורה לשיר "זר כיסופים", בלדה שקטה ומרגשת שכתב והלחין יוני יעיש.

כזכור, רק לפני יומיים הוציא גולן רשמית את הסינגל "מי שמאמין", שנשמע כמו להיט מיידי בקצב וטעם חסידיים. קדמו לו הסינגלים המצליחים "על חבל דק", שהקליפ שלו נעשה בהשראת הופעה של גולן בקיסריה (היו לו 12 כאלה בקיץ האחרון), הדואט עם שרית חדד "רגע גדול", ששוחרר בעקבות בחירתם לזמרי העשור, "ג'ונגל", שהלך לכיוון אפריקאי ו"נשיקה אחת מימך" שלווה בקרחת ובקעקועי הראש.

במקביל, מכריז הבוקר אייל גולן רשמית על סיבוב ההופעות הקיצי שלו עם הבדרן אלי יצפאן. השניים יופיעו יחד בהיכל נוקיה בתל אביב, בארבע הופעות שיתקיימו ב- 13 וב- 15 במאי וב-24 וב-26 ביוני.

גולן וצפאן יעלו לבמת ההיכל מלווים ב- 20 נגנים וזמרות ליווי. המופע המשותף יכלול את להיטיו של גולן כולל כמובן שירים מאלבומו החדש "דרך לחיים", מערכונים של יצפן ממיטב הדמויות המוכרות והאהובות שלו ומערכונים משולבים של שניהם, בהם יתנסה גולן לראשונה בהצחקת הקהל.

אייל גולן, אלי יצפאן (צילום: אלוני מור)
ארבע הופעות קיץ בהיכל נוקיה הממוזג. אייל גולן ואלי יצפאן | צילום: אלוני מור

"אלי ואני חברים טובים  כבר הרבה שנים", אומר אייל גולן. "באחת החזרות לפסטיגל עלה הרעיון להופיע יחד בהזדמנות כלשהיא. במהלך הפסטיגל חשבנו שנכון יהיה לממש את הרעיון כבר בקיץ הקרוב ובימים האחרונים אחרי שנפגשנו וגיבשנו את הדברים החלטנו לעלות יחד על במת נוקיה ל-4 הופעות.

מתוך החזרה הראשונה שעשינו בסוף השבוע כדי לבדוק את הדברים ברור לי שאנחנו הולכים לעשות הרבה מאוד כיף על הבמה והקהל הולך ליהנות גם מהמוזיקה, גם מהמערכונים וגם מהדברים הנוספים שאנחנו מתכננים".

שרית חדד בשיר חדש: "בא לי"; הראל מויאל בשיר חדש - "בגללו"