ג'ולייטה חוגגת יום הולדת דודו אהרון וג'ולייטה (צילום: ראובן שניידר )
וגם אם לא הרגשת כבר כלום, אפילו לא את עצמך הייתי בא להציל אותך, להציל אותך, אפילו ממך | צילום: ראובן שניידר

לפני פחות מחודש סיפרה הזמרת ג'ולייטה שהיא ללא ניהול אישי, עם קריירה תקועה, ללא שירים חדשים וללא הופעות, ומחפשת בנרות מישהו שייקח אותה תחת חסותו. מי שכרגע גואל את ג'ולייטה מהמצב הקשה אליו נקלעה הקריירה שלה הוא לא אחר מאשר הזמר דודו אהרון, שיחד עם מנהלו האישי אייל מלכא החליט לפרוש את חסותו על הקריירה של ג'ולייטה, כך מוסרים הבוקר רשמית הגורמים המעורבים.

"החל מרגע זה ג'ולייטה תנוהל על ידי אייל מלכא וכל המעורבים ב'פרשת ג'ולייטה' הגיעו לפשרה ולהסכמה", נאמר בהודעה הרשמית. "בימים אלא עובדת ג'ולייטה על סינגל חדש וחוזרת לפעילות במלוא המרץ. את הסינגל החדש כתב לה דודו אהרון שיהיה מעורב בכתיבת והלחנת שיריה החדשים. בנוסף, מסתמן כי בעתיד הקרוב ייצא לרדיו גם דואט משותף של דודו וג'ולייטה. את יחסי הציבור של ג'ולייטה ינהל עופר מנחם".

"מאז שהכרתי את ג'ולייטה בלה לה לנד היא הפכה למשפחה, אני שמח להיות מעורב מוזיקלית בקריירה שלה ובטוח שהיא בדרך לפרוץ בגדול", אומר דודו אהרון. "אני שמח לצרף למשרדי 'אדום 6' את הזמרת ג'ולייטה ויחד להביא אותה לגבהים חדשים", מוסיף אייל מלכא.

ג'ולייטה מודה לגלעד מסאמי, שמאחל לה בהצלחה

אין תמונה
מאחל בהצלחה. גלעד מסאמי וג'ולייטה

"אני שמחה לחזור לעסוק בעשייה מוזיקלית, ושניתנת לי ההזדמנות לחזור לקדמת הבמה ולהראות את היכולות המוזיקליות שלי", אומרת ג'ולייטה. "אני רוצה להודות לגיל מסאמי על התקופה היפה יחד ומתרגשת מאוד לעבור לניהול חדש עם אייל מלכא. אני כבר נמצאת בעשייה, מקליטה חומרים חדשים, ובעיקר נהנת בראש ובראשונה להתעסק במוזיקה".

מסאמי מפתיע ומגיב: "אני מאחל המון בהצלחה לג'ולייטה בהמשך דרכה וגאה על הדרך שעשינו ביחד". האם זהו סוף הפרשה המתוקשרת בין שניהם? תקשורתית אולי כן, משפטית כנראה שעדיין לא. כזכור, אחרי שהתפוצצה פרשת ג'ולייטה-גלעד מסאמי החליט בית המשפט לדחות את הבקשה של מסאמי להליך בוררות ושני הצדדים צפויים להיפגש בחודשים הקרובים בבית המשפט, בתביעה אותה מגבשים בימים אלה עורכי דינו של מסאמי. במקביל נפרדה ג'ולייטה מהניהול של ארלן שרון, ביתו של עזרא שהרבני, שהיה שותף עם גלעד מסאמי בפרויקט של ג'ולייטה והשקיע בה מאות אלפי שקלים.

אייל מלכא - המוח מאחורי דודו אהרון

דודו אהרון וג'ולייטה נפגשו כידוע בצילומי התוכנית "חי בלה לה לנד". הקשר התהדק כאשר אהרון יצר עבור ג'ולייטה את השיר "תסתדר בלעדיי" הסינגל הרשמי האחרון שהוציאה למדיה, בדצמבר 2011, שהיה אמור להפוך ללהיט ענק ולא נהיה כזה. השיר שסימל במילותיו את הפרידה המתוקשרת ממנהלה האישי גלעד מסאמי. מאז היא לא הוציאה ג'ולייטה שירים חדשים באופן רשמי ולדבריה היא כאמור אוספת חומרים להמשך, לאלבום חדש.

אייל מלכא, מנהלו האישי של דודו אהרון, נחשב בשוק המוזיקה הים תיכונית לגאון שיווקי, שהצליח להביא את אהרון לבמות הגדולות ביותר בישראל - היכל התרבות בתל אביב, אמפי קיסריה והיכל נוקיה. החלומות של אהרון את מלכא נעמרו כאשר הוכרזה הופעה באיצטדיון בלומפילד, אבל השניים חזרו בהם. כעת מצפים שמלכא יפעיל את יכולותיו וכישוריו כדי להציל את הקריירה של ג'ולייטה.

דודו אהרון - "גיבור"


במקביל משחרר דודו אהרון את "גיבור", שיר הנושא מאלבומו החדש שיושק רשמית מחר, פחות מחצי שנה אחרי אלבומו הקודם "אין כמו אהבה" . שירים נוספים שיצאו מהאלבום החדש: "אל תסגרי לי את הדלת" , ו"הנה היא נכנסת".

>> שני יצהרי קנתה את "י'בינתי" ו"כמה כמה" ב-40 אלף שקל

>> עופר לוי: "אם תבקשו אני מתנדב להיות ראש הממשלה"