דודו אהרון מוציא עם היוצר ראם בשארי את השיר החדש "הנה היא נכנסת", שיר המבשר את כניסת השבת ומתחבר לאופנת הרטרו העכשווית במוזיקה המזרחית, שאהרון היה בין מבשריה בשירים כמו "אמא יקרה" ו"אין כמו אהבה".

דודו אהרון פרומו (צילום: דורון עדות)
מתחבר לשורשים. דודו אהרון | צילום: דורון עדות

כאשר מאזינים לשיר הזה קשה לזהות בו את כוכב הפופ דודו אהרון ששר להיט כמו "תגידו לה", אבל אפשר לזהות בנקל זמר ויוצר אמיתי, שמתחבר לשורשיו המוזיקליים והמסורתיים ומוצא בהם שיר חדש ומרגש, בהפקתו המוזיקלית של יעקב למאי.

הקליפ של "הנה היא נכנסת" בויים על ידי עוזי ג'ורג' באווירה תיעודית בהופעות של יום העצמאות ובבית הוריו של דודו אהרון בקרית עקרון ומככבות בו אמו ציפורה ואחיותיו, כהצצה לחיק משפחתו של אהרון שם הוא עושה את השבתות שלו.

השיר "הנה היא נכנסת" יוצא כסינגל ראשון מאלבום חדש וחמישי (!) של דודו אהרון שצפוי להגיע בהמשך. אהרון יופיע באמפיתאטרון קיסריה ב-3 ביולי וב-2 באוגוסט 2012

"הנה היא נכנסת"

"הריחות שבאוויר עושים לי טוב לנפש, יש משהו אמיתי שאמא מבשלת, האור לנשמה נכנס ישר פותח דלת, כי יש כאן ת׳שלווה אז הנה היא אליי נכנסת

כי השבת המנוחה אותה תשמור למשפחה, ובשבת נרות דולקים לך ילדי הם מחכים

שומע ניגונים וזמירות יפות, שגורמים לרגש שוב להתחדש, יש משהו טהור שקורה לנפש, שוב להתרגש לקבל אורות, כוחות של דרך, ואיך הנשמה שמחה עכשיו כשהיא נכנסת..

כי השבת המנוחה אותה תשמור למשפחה, ובשבת נרות דולקים לך ילדי הם מחכים".

>> נסרין קדרי ומאור אשואל בדואט "כמעט לאהוב"