כולם כבר יודעים שהזמר שר-אל הוא המקור לדמות הזמר "שיר-אל" מהמערכון על מומי מ"ארץ נהדרת", ואף ביצע את שירו "את בסדר" בערוץ 24.

אבל לא כולם מכירים את מצעד חמשת הלהיטים של שיר-אל, אותו נבחר שר-אל לדרג. במקום החמישי: "השיר בדרך לחופה", במקום הרביעי: "שיר הבופה", במקום השלישי: "שיר הצלחת", במקום השני: "נסיכה, שקלי מילים" ובמקום הראשון (איך לא): הלהיט הגדול "את בסדר".

הביטוי "ושיר-אל!" הפך למכת מדינה

"כבר התרגלתי שברחוב כולם קוראים לי שיר-אל", אומר שר-אל, "וצועקים לי 'מומי מומי'. הלכתי להזמין מהבר באירוע והברמן אמר לי 'אני אשים לך בקוקטיייל את זה ואת זה ואת זה..ושיר-אל".

אבל מתברר שהמונח "ושיר-אל" כבר הפך למכת-מדינה שחורגת הרבה מעבר לחייו הפרטיים של שר-אל הזמר. "סיפרו לי שהמוכרנים של 'יס' אומרים בטלפון ללקוחות 'ניתן לכם חבילה כזו וחבילה כזו וכזו...ושיר-אל.

"ויש עוד קטע - אני מכיר חיילים שסיפרו לי שאפילו הכרוז ברכבת בתל אביב כבר אומר: 'הרכבת תעצור בתחנות תל אביב ההגנה, תל אביב השלום, תל אביב מרכז, תל אביב אוניברסיטה...ושיר-אל'". וואלה קטעים איתו.

נבחרו השירים של הראל סקעת ל"קדם אירוויזיון"; אייל גולן בשיר חדש "מי שמאמין"; משה פרץ בצילומים מהקליפ עם המועמדות למלכת היופי