הזמרת מירי רביבו מוציאה את השיר "רק אמיתי", שאת מילותיו חיברה ארלט ספדיה. ללחן אחראי רביב רם בן מנחם - רביבו מ"הפרויקט של רביבו", ועל העיבוד וההפקה המוזיקלית שי ראובני.

"רק אמיתי" הוא סינגל חמישי של מירי רביבו אחרי "רוצה אותך", "כל יום מסיבה", "רק אתה" ו"שוקולד קפה".

בראיון ל-mako אמרה מירי רביבו: "המטרה שלי היא להתפתח בעולם של המוזיקה ולא רק להוציא שירים. אני רוצה הופעות ולהגיע למקומות גדולים זו השאיפה בעצם. יש לי חלום שקשור למוזיקה. אני באה מבית מאוד מאוד דתי. אבא שלי חזן ופייטן בבית כנסת וסבא שלי היה רב. יש לי שאיפה בעתיד הרחוק לשיר רק לנשים, כמו בעולם החרדי. כרגע אני לא רואה את זה באופק. אני מאמינה שעם השנים אולי אחזור בתשובה. הייתי רוצה לשמח גם את עולם הדת. אני אוכל לשיר רק לנשים".

"רק אמיתי"

"אתה מגיע אליי בסופי שבוע שולח אליי שוב מבט ידוע, לא שואל מה נשמע מתקרב כמו רוח סערה / אתה זורק באוויר עוד בדיחה מוכרת רוצה להסתיר שקר על הדרך, כמו במאי לא מוצלח מתכנן תסרט שנמשך

פזמון: רוצה אותך לתמיד, רוצה אותך לעתיד, ליבי פוחד שלא תהיה נודד / רוצה אותך לתמיד, רוצה אותך לעתיד, תהיה איתי ורק אמיתי

האהבה בליבך נשארה בבית כי אני בשבילך עוד סיפור ביניים / יום אחד תתעורר ותראה שכל זה יגמר

פזמון: רוצה אותך לתמיד, רוצה אותך לעתיד, ליבי פוחד שלא תהיה נודד / רוצה אותך לתמיד, רוצה אותך לעתיד, תהיה איתי ורק אמיתי".

>> ג'ולייטה עם מעיל עור ושיער ורוד בקליפ "בא לי בא לי"