אין תמונה
"רוצה שיעריכו אותי בזכות הקול ולא בזכות איך שאני נראית". מירי רביבו

מירי רביבו, בת 29, מטירת הכרמל, קרובה-רחוקה של משפחת הכדורגלנים המפורסמת מאשדוד, מוציאה את קליפ הבכורה שלה "כמו שוקולד קפה". את מילות השיר כתבה ארלט ספדיה לפי לחן יווני. בקליפ מצולמת רביבו כשהיא עובדת כמוכרת שמתאהבת באחד הקונים. באחד הקטעים היא רוקדת ולצדה כוס קפה ענקית ובהמשך אוכלת שוקולד. את הקליפ הפיק וביים המפיק משה גואטה.

"אני שרה מגיל צעיר ומגיל 16 אני מופיע באירועים משפחתיים", מספרת רביבו. "מי שמאמין בי ודוחף אותי הוא המנהל האישי שלי צ'רלי ביטון (לא חבר הכנסת וה"פנתר שחור" לשעבר) שדחף אותי למוזיקה ובזכותו אני חוזרת למוזיקה".

"אח שלי אחד נהרג בפיגוע, השני נרצח על רקע פלילי"

-למה חוזרת, לאן הלכת?
"אבא שלי אברהם רביבו היה זמר במרוקו וכיום הוא חזן ופייטן בבית הכנסת המשפחתי שלנו, שהקים סבא שלי ז"ל. היו לי חיים לא קלים. בכל פעם שניסיתי לשיר או לשמוח באה עוד מכה והיה צריך לשקם את המשפחה. איבדתי שני אחים. האח הראשון, אמיר, נהרג בחיפה לפני 17 שנה בפיגוע על ידי שני מפגעים שרצחו אותו. הייתי אז בת 12 וזה שיתק אותי לכמה שנים. אחר כך האח השני, מוריס רביבו, נרצח על רקע פלילי, וזה השבית אותי לעוד כמה שנים, לקח ממני את כל השמחה. כל פעם שניסיתי לעשות מוזיקה זה נעצר".

-ועכשיו?
"עכשיו אני כאן, מקליטה אלבום בכורה. יש לי כבר חמישה שירים מוכנים ובקרוב ייצא הסינגל השני, שיר שקט בשם 'רק אתה'. היו לי גם הופעות. יצא לי להופיע במועדוני לילה. שמעתי שיש זמרות שזה קשה להן, אבל אני מודעת לאן אני נכנסת ולא יפריע לי להופיע במועדונים ואירועים לתוך הלילה".

"מבחינתי לפני היופי יש אופי"

-מה יש בך שאין לאחרות?
"הקול שלי וזה בעצם אומר הכל".

-אבל את יודעת שגם המראה החיצוני חשוב להצלחה.
"לא אני לא יודעת. אני מקווה שיעריכו אותי בזכות הקול שלי ולא בגלל המראה החיצוני, כי מבחינתי לפני היופי יש אופי. זאת אני בזכות עצמי, אני שרה לפני איך שאני נראית".

-מה את עושה חוץ ממוזיקה?
"אני נמצאת כרגע במערכת יחסים, יש לי חבר, אם לזה התכוונת. יש לי בית משלי, אבל אני לא עובדת  רק במוזיקה. עבדתי פה ושם בחברות ביטוח, פה שנה, שם שנה, לא משהו רציני, העיקר עכשיו זה המוזיקה".

>> סטאלוס ואורן חן עם היפהפיות בגולף בקליפ "מאני מאני"