מרגול, עטיפת סינגל (צילום: משה שי לפלאש 90)
תגשים חלום. מרגול | צילום: משה שי לפלאש 90

דמיינו את זה: דלת הלימוזינה של "חי בלה לה לנד" נפתחת מול האולפנים בהוליווד. בהתחלה יוצאת היד עם הצמיד, אחריה הרגל עם העקב, משקפי השמש המפורסמים, ה"פן", ובסוף כולה שם, בכבודה ובעצמה - מרגול באה לכבוש את אמריקה. נכון, לאמריקנים לא חסרות זמרות נשמה ששרות סול ובלוז שחור, אבל כאלה עם גרוב תימני אין הרבה. יותר נכון - אין בכלל. נסיון, חד פעמי, אחרון, קטן, להגשמת חלום ישן וענק לשחק אותה בביצה של הגדולים שם באמריקה? למה לא, מרגול. מה יש לך להפסיד. לחזור להופעה באודיטוריום מול ועד עובדי חברת ביטוח תוכלי תמיד. ה"לה לה לנד" האמיתית היא מה שעבר עליך בחודשים האחרונים, עכשיו מתחילים החיים החדשים.

ובאמת, אחרי שסיימה את ענייניה המשפטיים (או כמעט סיימה). מרגלית צנעני צריכה להתחיל לשקם את הקריירה שלה כזמרת, כאשת טלוויזיה, כאושייה. למה? כי יש לה מקום, כי יש לה עדיין מה לתת, וכי הפעם היא תעשה את זה הרבה יותר טוב, עם פחות רעש וצלצולים ויותר תכלס. שיר אחד חדש היא כבר הוציאה, את "ילד" המרגש (למרות הטקסט הפשוט מדי). הוא הושמע לא רע ברדיו, ופותח פתח לשיר הבא. נדמה שאין תחנת רדיו שתרשה לעצמה לא לשדר את הסינגל הראשון של מרגול אחרי היציאה ממעצר הבית. ככה זה.

ומה בהמשך? אלבום חדש, אולי כבר בפסח הקרוב. ואם לא אלבום, אז אוסף להיטים אחד גדול ומקיף, הגיע הזמן. לסגור את הפינות עם כל מי שמחזיק בזכויות על המאסטרים - ויאללה. 20 הלהיטים הכי גדולים, מ"נערי שובה אלי", דרך "עוד יהיה לי", עבור ב"מנטה", "חומות חימר", "במעגל" ו"חופשי", וכלה ב"עץ ירוק מפלסטיק", "מקצב במרוקאית" וב"ילד". כי לא, לא שכחנו שמרגלית צנעני היא קודם כל זמרת מצוינת. והופעות, איפה שרק אפשר. הקהל יאכל אותה מרוב אהבה. נכון, היא התנהגה לא יפה, ונכון, אסף אטדגי, המנהל האישי שלה, הוא הקורבן בסיפור הזה, ומאז הוא ועומר אדם מסתובבים רק עם אבטחה צמודה (בלי קשר למרגול, כן?), אבל עסקה זו עסקה - משלמים את המחיר וממשיכים הלאה.

מאיה בוסקילה תפגוש את רוברטו?

מאיה בוסקילה פרומו (צילום: אוהד רומנו)
תיפגש עם רוברטו? מאיה בוסקילה | צילום: אוהד רומנו

הפרסומים האחרונים על העונה החדשה של "חיה בלה לה לנד" מדברים על שרית אביטן, שמיוצגת אצל רוברטו, ועל מאיה בוסקילה, שהתחילה אצלו את הקריירה ועזבה אחרי פחות מ-14 השנים עליהם חתמה בחוזה המקורי. מפגש בין מאיה בוסקילה לרוברטו על המדרכה בברלי הילס? מישהו מתנגד? ראינו מה עשה למאיה המפגש עם דודי מליץ ב"אח הגדול", האם עכשיו הגיע הזמן לסגור קצוות גם עם מיסטר בן שושן? זיקוקים יעופו בשמי לוס אנג'לס.

ישי לוי יפתיע את בנו שיר?

שיר לוי השקה (צילום: איתן שרון)
יפגוש את אבא? שיר לוי והחברה בהשקת האלבום | צילום: איתן שרון

הרכש האחרון של "לה לה לנד" עליו מדברים (טרם אושר רשמית) הוא שיר לוי, הזמיר מ"יום אחד תבקשי", שיצא בגדול נגד אביו, הזמר ישי לוי, על כך שלא מילא עבורו את תפקיד האב כפי שקיווה. בהשקת האלבום של שיר לוי הוא אירח על הבמה את הדוד נתי לוי, האח של ישי, שנעדר מסיבות מובנות. אבל עד הצילומים יעבור קצת זמן ויעברו מזומנים. מישהו רוצה להתערב שישי מפתיע את שיר בוילה באל.איי? זה יהיה כל כך מרגש, ועוד באנגלית של ראש העין.

מהפקת "חי בלה לה לנד" נמסר כי הם לא מאשרים ולא מכחישים שום פרסום הנוגע לתוכנית. עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של מרגול, מאיה בוסקילה ושיר לוי: "אין תגובה". תגובת יחסי הציבור של שרית אביטן: "שום דבר לא סגור".

>> מי אכזב את שלום דדוש מ"הפלקה" בהשקת המועדון