מיה קאליפה, המשפיענית ויוצרת התוכן האמריקאית ממוצא לבנוני, מגיבה ל"חרבו דרבו", הלהיט החדש של נס וסטילה. כזכור, במהלך השיר מציינים צמד הראפרים את יוצרת התוכן הפורנוגרפי לשעבר במילים "(מח)בלה חדיד, דואה ליפה, מיה קאליפה, כל כלב ביג' יומו". מסתבר שהשיר הגיע עד אליה, וכעת קאליפה מגיבה בחשבון הטוויטר שלה.

"השיר שקורא לצה"ל להרוג אותי, את בלה ואת דואה הוא על ביט של 'דריל'. הם אפילו לא יכולים לקרוא לרצח עם עם התרבות שלהם, הם היו צריכים לעשות קולוניזציה למשהו כדי שהוא יגיע למקום הראשון". האם היא מתכוונת למקום הראשון שתפס השיר בהיטליסט, מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל? ייתכן. זמן קצר לאחר הציוץ של קאליפה, סטילה הגיב עם צילום מסך שלו וכתב: "בוקר טוב למיה קאליפה. איזה סתומה את" והוסיף אמוג'י בוכה.

סטילה מגיב למיה קאליפה
סטילה מגיב למיה קאליפה

"חרבו דרבו", השיר השני של נס וסטילה, מגיע כחצי שנה לאחר ההצלחה המסחררת של "תיק קטן". צמד הראפרים עבד על מספר שירים בחודשים האחרונים בתקווה לשחזר את ההצלחה, אבל אז הגיעה השבת השחורה של השביעי באוקטובר וטרפה את כל הקלפים.

בראיון ל-mako סיפרו השניים: "זה לא שיר שלנו. זה שיר של כוחות הביטחון, והמטרה היא לא שידברו עלינו או שיהיה לנו עוד להיט. זה משהו שמוקדש להם ונוצר בגללם". אולי המטרה לא הייתה לייצר להיט, אבל זה דווקא עבד להם - והוא מככב ב"היטליסט", בטיקטוק, ואף זכה לחיקוי ב"ארץ נהדרת". כשקיבלו את הפרס על המקום הראשון במצעד ה"היטליסט", סיפרו: "אנחנו מקבלים מלא תגובות מיהודים בארצות הברית".

קאליפה היא לא הראשונה שתוקפת את השיר ברשתות. סימי והייז, צמד הדוגמניות ממוצא פלסטיני, פרסמו תרגום לאנגלית של מילות השיר בחשבון האינסטגרם שלהן והכריזו: "זה זן האנשים שהממשלה הישראלית מטפחת, תודה לאל שיש ישראלים שמסרבים לקחת חלק במיליטריזם חסר הלב והמגעיל".

דואה ליפה לא התייחסה למילות השיר שמאזכרות גם אותה, אולם מעריציה של הזמרת שמו לב לתוכנו: "השיר מספר אחת בישראל קורא לרצח עם נגד פלסטינים וקורא לצבא הכיבוש הישראלי להרוג את דואה ליפה, בלה חדיד, ומיה קאליפה. בבקשה אל תפרסמו או תגיבו לפוסטים שחושפים את המיקום של דואה, כולל שמות של מלונות, מסעדות ואירועים. הביטחון שלה מעל הכל!!" נכתב בחשבון מעריצים המוקדש לדואה ליפה.