3 שנים ש-WAP של קארדי בי ומייגן די סטליון לא יוצא לנו מהראש, מאז שיצא באוגוסט 2020 וזינק לראש המצעדים במגוון מדינות. עכשיו שתי הראפריות המצליחות משתפות פעולה שוב בשיר חדש בשם Bongos, ואם הלהיט המשותף הקודם שלהן עסק באיבר המין הנשי, האחד הזה עוסק, ניחשתם נכון, בישבן.

השיר נקרא Bongos, על שם תופי הבונגו, ובמהלכו צמד המוזיקאיות מורות "להכות בדבר הזה כמו בתוף". במהלך הקליפ קארדי ומייגן מבלות בבריכה ובים עם שלל רקדניות ליווי, לבושות במגוון בגדי ים צבעוניים. השיר יצא במהלך סוף השבוע ולא הספיק עדיין להופיע במצעדים, אבל ביוטיוב הצליח, תוך יומיים, להרוויח למעלה מ-5 מיליון צפיות, וסביר להניח שיהפוך ללהיט גדול כמו קודמו, WAP.

ההשתתפות של מייגן די סטליון בשיר נוסף עם קארדי משמחת: בשנה האחרונה דיברה מייגן בכנות ובפגיעות על מצבה הנפשי הקשה לאחר התקרית האלימה בה נורתה ברגל על ידי בן זוגה דאז, המוזיקאי טורי ליינז, שלאחרונה נשפט ל-10 שנות מאסר. בבית המשפט קראה מייגן להחמיר את עונשו, סיפרה שלא היה לה "יום אחד של שקט כבר 3 שנים", ובפוסט שפרסמה בזמנו ברשתות כתבה שהיא לוקחת הפסקה מהקריירה המוזיקלית שלה על מנת להחלים.