מדונה מתעשתת במהירות. יומיים אחרי דליפת 13 הדמואים מאלבומה החדש, והתגובה ההיסטרית, שבינתיים כבר נמחקה, היא מוציאה רשמית שישה שירים מתוך האלבום, ששמו האמיתי הוא "Rebel Heart", וחושפת את העטיפה הרשמית שלו. שירים נוספים ייצאו רשמית ב-9 בפברואר, והאלבום המלא ייצא רשמית בשבוע הראשון של חודש מרץ.

השירים, שיצאו למכירה כבר עכשיו ב"אייטיונז" ואתרי מכירה נוספים, הם: "Illuminati" האפלולי עם שמות הסלבס האחרים, "Bitch I'm Madonna" הדאבסטפי-טראפי עם ניקי מינאז', "Unapologetic Bitch" עם מקצב רגאיי, "Living For Love" דאנס-האוס המנוני, "Devil Pray" מעין קאנטרי-פופ שמתגלגל לדאנס, ו-"Ghosttown" שנשמע כמו להיט רדיו פוטניאלי עם ליל עשיר. רשימת המפיקים כוללת את דיפלו, קנייה ווסט, דאהי, בלאד דיימונדס ומדונה בעצמה.

מדונה מבקשת מהקהל: "כבדו אותי כאמן וכאדם"

מדונה תכננה להוציא את האלבום רק בחודש אפריל 2015, שלוש שנים אחרי האלבום "MDNA" מ-2012, אבל הדליפה של הדמואים זירזה אצלה את העניינים. "תכננתי להוציא את הסינגל הראשון, 'Living for Love' בוולנטיינ'ז דיי, ואת האלבום המלא באביב", מצהירה כעת המלכה-האם של הפופ. "הייתי מעדיפה שהמעריצים שלי יאזינו לגרסאות מלאות של חלק מהשירים, במקום לרצועות הלא שלמות שרצות ברשת. בבקשה תראו בששת השירים האלה מתנה מוקדמת לחג המולד".

דברים אלה מתווספים לפנייה הנרגשת שלה למעריצים כאשר גילתה שדלפו תמונות מההקלטות: "אני מבקשת מהמעריצים והאוהדים האמיתיים שלי, שמכבדים אותי כאמן וכאדם, לא לקחת חלק בסחר-מכר והעברות של תמונות ומוזיקה שטרם יצאו רשמית. אני מקווה ומתפללת שנמצא בקרוב את מקור ההדלפה. עד אז, אני אודה מקרב לב לכל מידע בנושא, ועוד יותר מכך אודה לתמיכה שלכם ולנאמנות שלכם. בבקשה תנו לי לסיים את העבודה שלי, כדי שאוכל לתת לכם את הכי טוב שלי".

האמת, קצת עצוב לראות את מלכת הפופ של העולם מתחננת ככה בפני הקהל. מצד שני, אחרי שנים שבהן חברות התקליטים וחברות ההפקה והאמנים עשקו את אותו הקהל במכירי האלבומים והכרטיסים להופעות, וכאשר העושר של ילדיה, נכדיה וניניה של מדונה מובטח מראש, הודות להון העתק שצברה במהלך הקריירה, יש כאן מעין צדק היסטורי, כאשר אחת האמניות הגדולות בתולדות המוזיקה הפופולרית ממש יורדת על ברכיה ומתפללת שלא יגזלו ממנה את השירים שלה.