מדונה סופרבול (צילום: Gettyimages IL, getty images)
מדונה למעריצים: "אל תקשיבו לזה" | צילום: Gettyimages IL, getty images

אחרי טיזרים שנמשכו מעל לשנה, דלף האלבום החדש של מדונה, בגרסאות דמו. שמו הלא רשמי של האלבום הוא "Iconic" ויחד עם השם נחשפה גם העטיפה, שגם היא אינה רשמית עדיין. כאמור, האלבום בגרסתו הסופית לא דלף, אלא דלפו שלושה עשר דמואים (סקיצות) לשירים, ששמות חלק מהם מדונה עצמה דאגה לטזר במהלך השנה האחרונה באמעות הטוויטר. שיר כמו "Messiah", למשל, אף זכה לחשיפה של חלק מהטקסט ותמונות מתוך אולפן ההקלטות.

מדונה עצמה פרסמה הערב הודעה רשמית למעריצים בה היא אומרת: "תודה לכם על שאתם לא מאזינים. תודה לכם על הנאמנות שלכם. תודה שאתם מחכים, ואם שמעתם, בבקשה תדעו שאלה דמואים לא גמורים שדלפו לפני הרבה זמן, והם עוד לא מוכנים להיות מוצגים לעולם".

אין תמונה
העטיפה הלא רשמית של האלבום "Iconic"

על פי הדמואים שדלפו כולל האלבום החדש "Iconic" שיתופי פעולה עם אביצ'י בצמד שירים, ועם ניקי מינאז' בשיר שנקרא "Unapologetic Bitch", אולי אף כקריצה לאלבום האחרון של ריהאנה (שנקרא Unapologetic). כדאי לשים לב שהדמו לשיר עם ניקי מינאז' הוא לא גרסה סופית ולכן לא כולל את הקטע שבו היא מתארחת. מינאז', כזכור, כבר התארחה בהופעה ההיסטורית של מדונה בסופרבול.

"כולם כאן זוהרים כמו אילומינאטי"

שיר מתוך האלבום שצפוי לעשות הרבה רעש הוא השיר החמישי "Illuminati", ולא רק במשמעות של שמו, המתייחס לכתות ואגודות סתרים אמיתיות ודמיוניות. בשיר עצמו שרה מדונה: "זה לא ג'יי זי או ביונסה, זה לא הנשיא אובמה, האפיפיור או ריהאנה, ולא המלכה אליזבת... גם לא סטיב ג'ובס ולא ביל גייטס, לא פירמידות או ערימות של כסף, גם לא כישוף שחור, ולא גאגא, לא גוצ'י ולא פראדה, שרוכבים על המזומן המוזהב". בהמשך השיר מוזכרים מפורסמים נוספים, כמו הכדורסלן לה-ברון ג'יימס.

נראה שמדונה מנסה לומר כאן משהו על עולם הסלבריטאים כאשר היא שרה: "זה נראה כאילו כולם כאן זוהרים כמו אילומינאטי", ומוסיפה שורה על "האל העתיק (Horus) שמביט עלינו", כאילו היא מכוונת את דבריה לתקשורת. מעריצים של מדונה כבר מפרשים את מילות השיר ככאלה שמתייחסות לדברים שמאירים את העולם וכאלה שלא. כזכור, בעבר נעשו נסיונות לשייך שמות של מפורסמים לכת אילומינטי כזו או אחרת. מה שבטוח - יהיה מעניין עם השיר הזה גם בהמשך.