ביונסה, ניקי מינאז' (צילום: צילום מסך מתוך youtube)
חיבור שכזה. ניקי מינאז' וביונסה | צילום: צילום מסך מתוך youtube

כשיצא בחודש דצמבר 2013 "Byonce", האלבום האחרון של ביונסה, הוא זכה לשבחים כמעט מקיר לקיר, לביקורות מעולות ולעולם שהעריץ אותה על היכולת להפתיע עם פרויקט כל כך גדול, טוב ומדליק. אחד השירים שקיבלו את תשומת הלב מיד עם יציאת האלבום היה "Flawless" ("ללא רבב"), קטע היפ הופי אדג'י למדי, בו נשמעו דבריה המוקלטים של הסופרת הניגרית צ'יממנדה נגוזי אדיצ'י. מעין שילוב שרק ביונסה יכולה ליצור בין חוכמתה של אשת רוח, לטראק הכי אורבני וקול.

כעת "Flawless" יוצא ברמיקס מיוחד בו מארחת ביונסה את ניקי מינאז', הכוכבת הכי מתאמצת בעולם ההיפ הופ, שסוגרת אותו בקטע ראפ משל עצמה. מינאז' גם היתה זו שצייצה על יציאת הרמיקס בלילה שבין שבת לראשון.


Beyoncé's Flawless (Remix) ft Nicki Minaj (HQ) by choppking

למה ביונסה צריכה את זה? התשובה נמצאת בטקסט של הרמיקס, שעבר שינוי. לקראת סוף הבית הראשון שלו בייונסה מתייחסת ל"תקרית המעלית" המפורסמת שאירעה בין אחותה סולאנז' נואלס לבעלה ג'יי זי: "לפעמים החרא יוצא החוצה, כשיש מיליארד דולר במעלית", היא שרה.

המילים האלה מזכירות למי ששכח את התקרית שהתרחשה בחודש מאי האחרון, כאשר השלושה - ביונסה, סולאנז' וג'יי זי, יצאו במעלית מאירוע הגאלה של מוזיאון המטרופוליטן בניו יורק, סולאנז' השתוללה בקריזה על ג'יי זי ובעטה בו מספר פעמים עד שהמאבטח שלו עצר אותה.

סולאנג' נואלס מרביצה (צילום: צילום מסך)
תקרית המעלית: סולאנז' תוקפת את ג'יי זי | צילום: צילום מסך

זו הפעם הראשונה שאחד מהשלושה - ביונסה, ג'יי זי או סולאנז' - מגיב לתקרית, גם אם לא רשמית. סולאנז', שהתראיינה לאחרונה, אמרה על יחסיה עם אחותה ובעלה ש"הכל טוב". שמועות קישרו את הזעם של האחות על הבעל בכך שהוא רצה ללכת למסיבה של ריהאנה, בת טיפוחיו, שהתקיימה בעיר באותו הערב.

השמועות הללו מצטרפות לשמועות אחרות, המתחזקות בשבועות האחרונים, לפיהן ג'יי זי בגד בביונסה עם ריהאנה. אחת הראיות לכך האופן שבו שינתה ביונסה מילים של שיר בהופעה לפני כחודש, כדי לכאורה לרמוז שבעלה ג'יי זי בגד בה. בתגובה לשמועות העלתה ביונסה תמונה של בעלה וביתה בלוי אייבי בחוף הים וכתבה: "הגוון האהוב עלי הוא ג'יי זי בלו".

התבטאות חריגה נוספת ברמיקס החדש נמצאת בקטע הראפ של ניקי מינאז', שיורה: "יו, כמו הרופא של מייקל ג'קסון, הם הרגו אותי, פרופורולאני יודעת שהם רוצים שאפול". מינאז' משווה כאן בין אלה ששונאים אותה ורוצים להרע לה, לבין הדוקטור קונרד מקריי שהזריק למלך הפופ המנוח מנת-יתר של פרופורול, אשר הביאה למותו.

ריהאנה וג'יי זי  (צילום: Larry Busacca, GettyImages IL)
כשאתה מגיע לישראל, אל תשכח לבקר בים המלח לפני ההופעה. ג'יי זי וריהאנה | צילום: Larry Busacca, GettyImages IL

סולאנג' נואלס (צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL)
שומרת אחותי אנוכי. סולאנג' נואלס | צילום: Dimitrios Kambouris, GettyImages IL
מייקל ג'קסון (צילום: Phil Walter, GettyImages IL)
מוכרים את נברלנד? אבל למה? | צילום: Phil Walter, GettyImages IL