אין תמונה
נשבע לך לא בוגד, בחייאת עיוני לא בוגד. ביונסה וג'יי זי במופע המשותף

המופע המשותף של ביונסה ובעלה ג'יי זי הגיע לפני כמה ימים לעיר סינסינטי שבאוהיו, והתקיים כסדרו, אולם מעריצים של ביונסה שנכחו בו שמו לב לכך שהכוכבות שינתה את מילות אחד השירים בהופעה, השיר "Resentment" (כלומר שנאה או טינה בעברית).

עוד ב-mako מוזיקה:

הסיפור התגלגל לתקשורת האמריקנית, שם שמו לב לכך שביונסה שינתה את מילות השיר כך שבמקום לדבר על קנאה ושנאה לבן זוג בוגדני שיש לו מאהבת, ידברו על בגידה באופן שיכול לרמוז לכך שהבוגד הוא בעלה ג'יי זי.במקום לשיר "אני איתך שש שנים" שרה הכוכבת "אני איתך 12 שנים" - בהתאמה לפרק הזמן שהיא וג'יי זי יחד. את השורה "אני לא יכולה לעשות את מה שהמאהבת שלך יכולה לעשות", היא שינתה ל: "אני לא יכולה לעשות את מה שהכלבה המטורפת יכולה לעשות". ולשורה "אני מסתכלת בעיניים שלה ורואה שיש לה חצי ממה שיש לי", הוסיפה ביונסה: "היא אפילו לא חצי ממני, הכלבה לעולם לא תהיה".

ביונסה וג'יי זי נמצאים בזוגיות משנת 2002. הם נישאו ב-2008 והולידו לפני כשנתיים וחצי את ביתם בלו אייבי.  כבר שנים שיש הטוענים שג'יי זי בוגד בביונסה, וסרטון הריב במעלית עם האחות סולאנז' נואלס רק הגביר את השמועות.

מבחינת הקריירה השניים נמצאים בטופ כבר כמה שנים, וסיבוב ההופעות המשותף הנוכחי רק מחזק אותם. לפני יומיים הכריז המגזין "פורבס" על ביונסה כסלבריטי מס' 1 בעולם. ג'יי זי הסתפק "רק" במקום השישי.