אין תמונה
ליידי גאגא עםשלושה ראשים בקליפ החדש

אחד הלהיטים של השבוע האחרון ברשת היה הקליפ החדש של ליידי גאגא שנוצר עבור בית האופנה של טיירי מוגלר, עמו היא משתפת פעולה כבר תקופה ארוכה. הקליפ מוצג על רקע מיקס לקטע  "Black Jesus/ Amen Fashion" מאלבומה האחרון "Born This Way". את הקליפ ביימו צלמי האופנה אינז ו-ווינוד, שכבר עבדו עם גאגא  על הקליפ הקודם שלה "You and I".

המוגלר החדש זהו אחד הקליפים ההזויים של גאגא אי פעם. מדובר בסוג של יצירת אמנות שגרסת הבמאי שלה יצאה לרשת ומציגה את גאגא דווקא כמכוערת, כיעור "אמנותי" אולי אפילו כיעור "יפה". כבר ראינו אותה בשלל צורות, צבעים ודמויות, אך הפעם הגברת מתעלה על עצמה שוב בתחום הביזאר, עם שלושה ראשים - אפקט שחוזר פעמיים לאורך הקליפ.

אין תמונה
"אמנותית". ליידי גאגא בקליפ החדש

בשאר הזמן גאגא שרה למצלמה בקלוז אפ מעט מפחיד, כששתי שיניה הקדמיות מצופות ביהלומים, אשר משווים לה מראה מכשפתי משהו, יחד עם שיער בלונדיני מעוטר בצבעוניות. "Don't Fuck With Me I'm A Mugler" - "אל תתעסק איתי, אני אשת מוגלר, היא תאכל אותך!", שרה הליידי שוב ושוב, וגם מוסיפה: "הלב שלי מרגיש כה שחור לפעמים, ובימים אחרים, הלב שלי מרגיש כמו הקשת".

גאגא שרה ג'אז עם טוני בנט

עוד ליידי גאגא, הפעם בסגנון אחר לגמרי, ובקפיצה לעולם אחר, שרק מוכיחה עד כמה היא אמנית מגוונת. לאחרונה שוחרר הדואט של גאגא עם טוני בנט הותיק (ששר עם איימי ווינהאוס את השיר האחרון שהקליטה בחייה). גאגא בת ה-25 ובנט בן ה-85 מחדשים את קלאסיקת הג'אז "The Lady Is A Tramp" ("הליידי היא בחורה זולה").

השיר נוצר במקור ב-1937 למחזמר של רוג'רס "Babes In Arms" ומאז הפך ל"סטאנדרט" ג'אזי מבוקש מאוד, כולל כמובן גרסאות מפורסמות של פרנק סינטרה, אלה פיצ'ג'רלד ושירלי בייסי. עכשיו גם ליידי גאגא מצטרפת לרשימה המכובדת. השר מופיע באלבום הדואטים החדש של בנט, לצד הדואט עם וויינהאוס.