אין תמונה
לעזאזל עם יום חמישי! ליידי גאגא בקליפ החדש

ליידי גאגא הייתה אמורה להשיק את הקליפ החדש שלה "You and I" (או u&i) מחר (18.8) בספיישל חגיגי ב-MTV. התוכניות האלו כבר לא רלוונטיות, בעקבות ההדלפה של הקליפ לבלוג של פרז הילטון אתמול.

הפרובוקציה המהלכת העונה לשם גאגא לא תשתוק על זה מן הסתם ואחרי ההדלפה שיתפה את הסרטון בעצמה בעמוד הטוויטר שלה בתוספת הציוץ: "Fuck Thursday!"ׁ(היום בו אמור היה להתפרסם הקליפ). בהמשך כתבה הכוכבת: "אתם חייבים לאהוב+ כל חלק בי, כמו שאני חייבת לגבי העניין הסופר מורכב הזה.

בקליפ, שהוא הרביעי מתוך האלבום "Born this way" (לשיר הראשון שנחשף מהאלבום), גאגא עוברת טרנספורמציה לסירוגין בין שתי הישויות שיצרה, מהגבר המכונאי "ג'ו קלדרון", ליואי בתולת הים.

וכך סיפרה הליידי לפני כמה חודשים על הקליפ לתחנת רדיו אמריקאית: "הקליפ מבוסס על כך שעשיתי את כל הדרך, ברגל מניו יורק סיטי לנברסקה כדי להשיג אותו (את החבר שלי) חזרה. אני הלכתי בלי שום ציוד, כלום. זו רק אני, הקרסוליים שלי אפילו דיממו קצת והנעליים שלי התמלאו בדשא. לבושה שם בסגנון הניו יורקי". במקרה של גאגא, זה בטוח היה יותר מורכב.

אחרי פתיחה מתונה הסצנות מתפתחות וכוללות מתקני עינוי, סצינות סקס של בתולת הים, חתונה, שיעבוד באסם, משאית גלידה ועוד שלל אלמנטים משונים. כנראה שזה הייצוג הכי מוזר אי פעם למדינת התירס, נברסקה, שבשדותיה הוא צולם.

כזכור, השיר "You and I" היה הראשון שנחשף מהאלבום "Born this way". זה קרה כבר ביוני 2010, כשהליידי ביצעה אותו, לבושה בתחתונים וחזייה בלבד, ישובה מול פסנתר עליו ניגנה בכל ארבע הגפיים, בפסטיבל שארגן סר אלטון ג'ון.