מורן אטיאס (צילום: בוניטה דה מאס)
צילום: בוניטה דה מאס

זה התחיל בעוד יום שגרתי של דפדוף מגזינים אקראי. מאה הנשים הסקסיות של FHM, מאה הנשים הסקסיות של MAXIM. הנה דיורה ביירד בביקיני, הנה ג'ניפר גרנר משרבבת שפתיים, הנה אדריאנה לימה בחצי עירום. כולן מאוד סקסיות, וכולן מאוד לא ישראליות. חוץ מאחת: בר רפאלי, שזכתה במקום השלישי ברשימה של מקסים. אבל אחת זה לא מספיק. ממש לא.

באותו רגע ידענו מה אנחנו צריכים לעשות. זה היה אחד הרגעים האלה בחיים שבו הזמן עוצר, המצמוץ נעשה איטי יותר, הלשון שעוברת על השפה עושה זאת בהילוך איטי, הרעש של דפי המגזין הופך להיות עמום בעוד המגזין נופל לאיטו לרצפה.

ישראליות סקסיות. תחרות. הגולשים בוחרים. הזמן חזר למהלכו הרגיל, המילים זרמו בלי שיכולנו לעצור אותן, ההתרגשות שטפה את בניין mako, צעקות נשמעו בכל עבר, כוס הבירה על השולחן נפלה על צידה והבירה הכתימה את הדפדפת הצהובה ובה הרשימות מאירוע טעימות הוויסקי האחרון. אף אחד לא שם לב. אנשים עמדו עם ידיים באוויר, הצביעו על הלוח המחיק שתלוי על הקיר, צעקו רעיונות, פסלו, הסכימו, ציירו סכמות, מחקו אותן, ישבו לכתוב מיילים, התבלבלו ברשימת הנמענים וחטפו על הראש מהמחלקה המשפטית.

טוב, לא עירומות. כן, כן סקסיות, בביקיני, כמה שיותר. אבל לא חייבים. שלוש תמונות בשבוע, הגולשים מצביעים בטוקבקים. תחרות של חודש, ואז גמר גדול. הישראלית הסקסיות ביותר תוכרז פה מעל דפי האתר ותזכה להיות הזוכה הראשונה בתחרות שתהפוך למסורת. הטוקבקים השווים יפורסמו, ואנו נבקש תגובות רשמיות ממי שכתב אותם.

עד כאן על התחרות. ועכשיו, מתחילים.

הישראלית הראשונה ברשימה שלנו היא מורן אטיאס – אחת הדוגמניות שעושות לנו הכי הרבה כבוד ברמה הבינלאומית. אטיאס חגגה לא מזמן יום הולדת 28. היא משגעת את איטליה, יש לה אתר משלה, והיא נבחרה לא מזמן לפרזנטורית של המשביר לצרכן.

להתרשמותך, הנה כמה תמונות של מורן אטיאס. תחשוב טוב לפני שאתה מצביע – תזכור, מדובר בהיסטוריה.

אין תמונה
אין תמונה
מורן אטיאס (צילום: בוניטה דה מאס)
צילום: בוניטה דה מאס

והנה וידיאו להתרשמות נוספת.

לשאר המתמודדות: שרי גבעתי | גל גדות | רותם סלע | מלי לוי | שירי מימון | אסתי גינזבורג | עדי הימלבלוי | בר רפאלי | עדי נוימן


מחפש צעצוע חדש? כך תקנה מחשב נייד.

עוד בערוץ הגברים:

איך גבר עושה קניות? כך תקנה כמו גבר.
שלוש בירות שהחברה שלך בטוח תאהב.
והטרנד החדש בישראל: עיצוב המפשעה - גם לגברים.