זוג מחויך יושב על פרקט (צילום: iofoto, Istock)
למה אתה מחייך? - סתם, בדיוק חשבתי על אימא שלך | צילום: iofoto, Istock

אתה אוהב אותה – אבל משהו עוצר בעדך מלהציע לה את הטבעת. צומת הדרכים שאתה נמצא בה היא אולי החשובה בחייך, אז כדאי לך לשקול טוב טוב לפני שאתה פורק כל עול, משחרר כל רסן והולך לקראת מה שעלול להיות הטעות הגדולה שעשית אי פעם. בדוק את הסעיפים הבאים – אם סימנת וי על כולם, אין לך מה לחשוש: אתה מוזמן להציע לה נישואין בלב שלם.

בא לך לשכב איתה כל יום

אתם ביחד כבר שלוש שנים ואתה עדיין מתבאס כשהיא עייפה מהעבודה, יש לה כאב ראש, דלקת וגינאלית או מחזור. אם, לעומת זאת, ירד לך החשק עוד לפני החתונה – כדאי לך לברוח מהר (אלא אם אתה בקטע רציני של טלוויזיה וקריאת ספרים לתוך הלילה).

אימא שלה כוסית

אם אימא שלה בת חמישים ומשהו עם גוף של בת ארבעים ומשהו ואחותה הגדולה נראית כמו אחותה התאומה – קיים סיכוי טוב שגם אשתך לעתיד תהנה מהגנים הבריאים של משפחתה ובעוד עשרים שנה תהיה שמורה במצב טוב. אם האימא של הכלה המיועדת נראית כאילו היא לעולם לא הפסיקה להיות בהריון והאחות הגדולה והמרושעת מסתובבת עם תחת בגודל של רמת גן – למרות שבתמונות של החתונה היא הייתה רזה וחטובה – כדאי לך לברוח.

אבא שלה הוא בן אדם סבבה

אם אבא שלה צוחק ומחבק ומספר בדיחות חצי גסות על השולחן ביום שישי בערב – קיים סיכוי לא רע שבמסגרת הנישואים היא תנסה, באופן תת מודע, לגרום לך ליהנות מהחיים כמו אבא שלה. אבל אם אבא שלה נראה כמו גוויה דיכאונית, חסרת חיים, שלא פותחת את הפה – יש סיכוי טוב שככה גם אתה תיראה בעוד עשרים שנה.

ההורים שלה יושבים טוב

אם להורים שלה יש כמה דירות מושכרות בצפון ת"א, אם יש לה סבתות קשישות במצב גסיסה מתקדם ויאכטה – בטוח שיהיו לכם חיים חומריים מצוינים ומלאי אהבה. אם אבא שלה לא גומר את החודש, אימא שלה מסתובבת עם שורשים בשיער, קו הטלפון המשפחתי שודרג לשיחות נכנסות בלבד ואין סיכוי שתקבל עזרה בחצי שקל לקניית הדירה המשותפת – אכלת אותה; בעיות כלכליות הן אחד הגורמים הכי שכיחים לגירושין בישראל.

היא נשארת שפויה בזמן המחזור

אם אתה יודע שיש לה מחזור כי היא מספרת לך – לך על זה בכל הכוח, זה יחסוך לך המון סבל וכאב לב. אם אתה מרגיש שאתה במערכת יחסים עם שתי נשים שונות בתוך אישה אחת וזאת העצבנית יכולה לשגע אותך משטויות, טענות, תלונות ובעיות נפשיות, אתה אומר בוקר טוב והיא מתחילה לבכות, אתה שואל אם הכול בסדר והיא מתחילה לצרוח עליך – צא מזה. אתה נידון לחיים של סבל, כדאי שתמצא בחורה קצת יותר מאוזנת.

בחורה כועסת על בחור (צילום: gollykim, Istock)
מחזור, קוראים לזה, מחזור! מה אתה לא מבין!! ממממחחחחזזזווור. עכשיו תעזוב אותי בשקט | צילום: gollykim, Istock

היא יקרה

אם היא מחליפה בגדים עם החברות שלה ועושה לעצמה גבות ושעווה, יש סיכוי טוב שהיא תהיה מאוזנת ושפויה מבחינה תקציבית. אם היא קונה כל שבוע בגדים חדשים ב- 4,000 שקל, עושה פן ומניקור מקצועי לפני הירידה מכולת והיא באה אליך לחצי לילה עם מזוודת איפור מקצועית מניו יורק – אתה הולך לאכול אותה בגדול, כל שקל שתכניס הביתה ילך למכוני שיזוף וזריקות בוטוקס.

אתה מחבב את החברות שלה

החברות הכי טובות שלה מדליקות, מצחיקות וכוסיות והחלום הכי רטוב שלך זה שהן יתחתנו עם החברים הכי הטובים שלך, כדי שתחיו כמשפחה אחת ומאושרת – אתה הולך לעשות חיים. אם אתה מרגיש שהחברות שלה שונאות אותך, והן אוהבות להיזכר בערגה בחבר הקודם והעשיר שהיה לפניך, והן לא מפסיקות לבכות ולהתלונן על גברים אכזריים שעוזבים אותן בלי סיבה – אתה הולך לקבל סיוט לפנים. החברות האלה ימררו לך את החיים, בתוך הבית ומחוצה לו – עד המוות!

החברים שלך מחבבים אותה

אתה במילואים בבקעה ובכל זאת החברים שלך באים לשבת אצלך בסלון – "שלא יהיה לחברה שלך משעמם". אתה קופץ לראות את הגמר בכדורסל אצל חבר והוא מתבאס שלא באת איתה – החברים שלך צודקים, היא אחלה בן אדם, לך על זה. אם החברים שלך מפסיקים להגיע, מספרים עליך בדיחות מאחרי הגב (בייחוד על זה שיש לך זין קטן) ויעשו הכול כדי לא להיות אתכם בטיול חינם באיטליה – סימן שהם לא סובלים אותה ואם תתחתנו, הם ייעלמו.

ההורים שלך חולים לה על הצורה

אימא שלך קונה לה חזיות סקסיות מצרפת ואבא שלך מספר לה סיפורים נועזים מהצבא – סימן שההורים שלך מקבלים אותה יפה ולפחות מהצד שלהם יהיה לך שקט תעשייתי בחיים. אם אחרי שלוש שנים שאתם ביחד, עדיין אימא שלך מנסה להכיר לך בחורות ואבא שלך מתלונן שלהורים שלה אין כסף – הם לא אוהבים אותה, הם בטוחים שזאת טעות, והם בטח צודקים.

היא השאירה מאחור את כל האקסים

היה לה חבר רציני ואפילו שניים, אבל היא לא מדברת עליהם. כשהכרת אותה היא לא הייתה בתולה, אבל היא נותנת לך להרגיש שאתה הגבר הראשון שלה – לך על זה, זה נשמע בריא. אבל אם היא מבקשת ממך לזיין אותה בתנוחה מיוחדת שהחבר המיתולוגי שלה המציא ולמחרת היא נפגשת איתו לקפה קטן, רכילות ועדכונים (בכל זאת, למרות מה שקרה, הם עדיין חברים טובים) – תעיף אותו מהחיים שלה או שתעיף אותה, הפסיכית הזאת יכולה לעזוב אותך או סתם לבגוד בך איתו ואפילו לא תדע.

היא אוהבת ילדים

אם היא חולה בטרוף על האחיינים המעצבנים שלך, מתנדבת להחליף להם חיתול, מתמסטלת מהריח של הקקי ויודעת לדקלם את מיץ פטל מהסוף להתחלה – יש סיכוי טוב שהיא תהיה אימא טובה ליורשים שלך. אם היא שונאת גורי כלבים וחתולים, נגעלת מנשים בהריון ושוטפת ידיים כל פעם שנוגע בה תינוק – יש סיכוי טוב שהילדים שלך לא יקבלו מספיק חום ואהבה וכל נטל הגידול ייפול עליך.

דוגמנית בתנוחה סקסית (צילום: iconogenic, Istock)
כמו כן, אם היא נראית ככה זה יכול לעזור | צילום: iconogenic, Istock

היא יודעת לחנות

אם היא נתקעה לבד עם פנצ'ר ליד בית שמש והיא מסתדרת לבד – חבל על הזמן היא אשת חיל. אם היא מצלצלת אליך כל פעם לפני שהיא ממלאת דלק כדי לשאול איך פותחים את פתח המילוי, ואם אתה מפחד לתת לה לנהוג באוטו שלך בגלל השריטות שהיא עושה לפרונט – אולי כדי שתמצא מודל נשי קצת יותר משופר, כי בחורה שלא יודעת לנהוג זאת בחורה לא עצמאית שתטחן לך את המוח.

היא מפרגנת כשאתה רוצה להיפגש לבד עם החבר'ה

היא מאד שמחה שאתה נפגש עם החברים הטובים שלך, מתאוורר, משתחרר, צוחק, מאושר, וכשאתה חוזר הביתה שיכור ומסריח מגרעינים, היא רצה לחבק אותך – יש לך אישה זהב, שמבינה לליבו של גבר אמיתי. אם היא שונאת להישאר לבד ומוזנחת ויש לה פחדים שבמקום כדורגל תזמינו חמש נערות ליווי והחברים המסריחים שלך הם השפעה רעה – סע משם, היא רוצה לשנות אותך ולהפוך אותך לרהיט בסגנון ארט דקו.

אתם לא רבים בזמן ההכנות לחתונה

זה האירוע הכי חשוב והכי סמלי בחיי האישה: לחץ היסטרי, פחדים וחששות והיא ממש זורמת בכיף, אין דרמות, הכול שגרתי... זאת מלכודת! היא מסתירה משהו זדוני, אישה לא יכולה להיות רגועה וסבבה לחלוטין בדרך לחופה. אם הדרך לחופה עוברת חלק – היא לא נורמלית. ברח!

>> אז היא האחת בשבילך? יפה לכם. עכשיו תתחיל להתכונן: שמונה דברים שאסור לך לעשות בחתונה שלך