סקסית בגופיה לבנה (צילום: David Falk, Istock)
היא אולי לא עונה על כל הסעיפים, אבל הי, לפעמים אנחנו מוכנים להסתפק במועט | צילום: David Falk, Istock

אחרי שבחלק א' של המוקומנטרי עטור הפרסים הזה דנו בדילמות עתיקות היומין – אישה כהה או בהירה, מצחיקה או אינטליגנטית, רזה או מלאה ועם חזה גדול או קטן – הגיע הזמן לעבור להמשכון שבא לבשר אחת ולתמיד מהו הסטייל הנשי שמעיר כל ליבידו. הקו המנחה: להרכיב את פאזל הד.נ.א האולטימטיבי של השאפה המושלמת, ובכך לעזור בהקמת בסיס נתונים עדכני עבור כל זכר שחפץ בזיווג ולא יודע לאיזה סוג של ציד כדאי לו לכוון את השאטגן.

אז אחרי שבוע של מחקר מתיש עם מיטב קודקודי הציד בשוק, התכנס לו שוב הפאנל ההזוי להפקת הסיקוול שיבהיר אחת ולתמיד: מהם הנתונים שמייצרים זקפה איכותית ומה גורם לנו להחזיר צלצול בבוקר שאחרי.

גבוהה או נמוכה?

למה 1.80: אם נתעכב על מרכיבי ההיסטוריה ועל מה שחשמל פה גברים לאורך עשורים, נקבל הצפה של סנטימטרים לגובה – ואולי בגלל זה כל ג'וב נשי שמגדיר כוסיות, ממדלגות מסלול ועד מלצריות במטוסים, דורש מהבנות עודפים של גובה לצד ישבן מעוצב. האמת, מספיק רק להבין את ההתרגשות ברגע שלוחצים את הפליי על אומה תורמן, ניקול קידמן או שירז טל, בשביל להפנים את המסר שצורח שצ'יקות שמתפתלות מעל ה-175 הן המדד ליופי מרשים ולאונקיות של קנאה גברית למניאק שעף מחובק עם מישהי כזו ברחובות. חוץ מלהוריד אבק מהקירות ולהפגיז רגליים שלא נגמרות, האנקונדה הנשית הזו היא גם פרטנרית טובה לאימוני כדורסל אישיים ותרגילים לוגיסטיים מורכבים בכל מה שקשור לסקס. והכי חשוב: בת זוג גבוהה מנטרלת את הבאסה של הכיפוף ואת החשש לפריצת דיסק בכל פעם שדופקים איזו בוסה.
למה 1.50:
בחורות זעירות בדרך כלל מבורכות בפרצוף לגמרי נאה – אבל זו לא הסיבה למה הטעם של השרי מחשמל לנו את בלוטות הטעם יותר מכל שקשוקה של סנטימטרים. אישה קטנטנה לא רק הרבה יותר יעילה לתפעול פיזי, אלא בעיקר דופקת את הנעץ על הדאווין הגברי שגורם לנו להרגיש ענקים ומגוננים, במיוחד כשאנחנו הולכים בסמטה אפלה עם הזרוע סביב הכתפיים הדקיקות שלה. האגו הגברי קובע שכדי לתחזק את מעמד הגבר החסון חייבים שאפה נמוכה, וחוץ מזה רק משהו קומפקטי יכול להציל את הברך שלנו מנמק בכל פעם שמישהי בוחרת להתיישב עליו כאילו מדובר בכורסא מעור. ובעוד הגבוהה יכולה לספק אתגרים מיניים מתחת לפוכים, עם בחורה קטנה אפשר להגדיל את הרפרטואר של משחקי המין, לחדש תנוחות ולהרגיש שלמרות שאנחנו גרוטאות עצלות על יד הפלפלת שלנו, אנחנו פאקין לברון ג'ימס.
פסלון האישה המושלמת הולך ל...

למרות הסקס אפיל שנשפך ממגדלי האייפל האנושיות בשלטי חוצות, פאנל הגברים שהתכנס לכתבה ההזויה הזאת הסכים ללא עוררין שהאריזה הקומפקטית עדיפה פי כמה על כל זוג רגליים גבוהות. הריספקט לגוליבר תמיד יהיה קיים, אבל העובדה שהן אטרקטיביות רק לחתך גברי שיש עליו גובה ראוי הופכת את ההשוואה הזו לחד צדדית. מה שאנחנו מחפשים זאת מישהי שתתקע עם הראש שלה בין הצלע שלנו לבית שחי ולא תדרוש מאיתנו כישורי קרקס בזמן הסשן.

שירי מימון משחררת סנונית30226 (תמונת AVI: נולד לרקוד 3)
אם היא מצליחה להיכנס לך לשקע הכתף, היא האישה המושלמת. שירי מימון מדגימה | תמונת AVI: נולד לרקוד 3

צנועה או חושפנית?

למה פרובוקטיבית: העניין הזה עובד בדיוק כמו טיסות מפגן ביום העצמאות: אם יש לך מה להראות, אז תראה אותו ובענק. מינימליזם זה אולי ערך בעיצוב אבל אנחנו רוצים את השאפות שלנו בתצוגה שלמה של חלקי גוף חשופים. ותרו על הבולשיט של להשאיר מקום לדמיון; הדלקה לחלציים נעה סביב פריטי לבוש מעורטלים וטיזינג מגרה מבית היוצר של המדרש לחשפניות. חוץ מזה שבא לנו יופי שכל מניאק מכרסם את הלב בכל פעם שאנחנו נעים עם המחשמלת שלנו באוויר הפתוח.
למה צנועה:
כי בוא נדלג רגע מהמשבצת של הצייד ונחשוב ללונג ראן: האם זה אידיאלי שאבא שלך דופק צלילות על הבז'ז'ים של האישה שלך? שלא לדבר על מוקשי הפיתויים שהיא מייצרת בכל ענטוז כשאתה לא על ידה, ועלולים בסופו של דבר למשוך עליה זכרים שיציגו פרזנטציה הרבה יותר איכותית ממך. קצת צניעות וניסיון לפענח מה פרוש מתחת לבד יכולים בהחלט לתדלק את הגירוי ולהוסיף קצת אלמנטים של פעם, מה גם שאקט ההפשטה הופך להרבה יותר רלוונטי שיש כמה שכבות במקום מכנסונים קצרים וגופייה.

לבנונית (צילום: istockphoto)
הוחלט פה אחד: אנחנו מעדיפים אותה מסתורית מאשר חושפנית | צילום: istockphoto
פסלון האישה המושלמת הולך ל...
מסתבר שליגה חסודה זו לא פנטזיה שרצה רק בכוללים ובאומות האיסלאם, וגם נבחרי הציד המקומי מעדיפים את העזר כנגדו עם קמצוץ צניעות והורדת ווליום הפרובוקטיביות בכמה דרגות. בהזדמנות זאת אנחנו שולחים את המתערטלות חסרות הבושה לעוד סבב סטוצים חד פעמיים בזירות בילוי, וקוראים לסרבניות המיני הקצר למימוש יחסים ארוכי טווח.

שיער ארוך או קצר?

למה ארוך: כי אף אחד לא יכול לדמיין את חווה עם קוצים בשיער ובכוונה ליאונרדו צייר את המונה עם שיער שופע ולא עם לוק של פנקיסט. בדיוק כמו בז'ז'ים מלאים ומבנה גוף אגסי, גם שיער ארוך הוא סממן נשי מובהק וגם האפשרות שלנו להמשיך ולהחזיק מסרק בבית אחרי ההתקרחות הצפויה. שיער ארוך גם תורם לסקסיות ולמשחקי שליטה, שלא לדבר על ריח הקונדישנר, וצפייה באישה שלך מסרקת את השיער עירומה מול מראה נחשב מאז ומתמיד לפנטזיה פורצת דרך.
למה קצר:
קציני הלא שגרתיות ומפקדי הקינקיות יעדיפו את האיכות בלוק הקרח סטייל בריטני של פעם, אבל מסתבר שלא רק הם מצביעים בקלפי של המוזרות. התספורת הקצרות, המוהיקן וכל מיני המצאות של ספרים יצירתיים ופרסומאים של פלאפון הן כבר חלק קיומי בסטייל הנשי, ומסתבר שיש קהל גם לזה. קהילת הפריקים והאקסצנטרי תמיד הייתה בקטע של הגלחה, אבל עם הפלת חומות הטאבו והפלורליזם של הפדחת גם אישה עם שיער פחות מלא משלך יכולה להיות מוקד גירוי משובח.
פסלון האישה המושלמת הולך ל...
לצערן של המקריחות ומחפשות תשומת לב בכוח אין פה באמת קונטקסט. ברור שלא נפסול שום הורסת שתבוא לנו עם תספורת קסדה אבל בקונצנזוס של החרמנות נמצא שיער גלי וקוקו מהודק.

אין תמונה
תסכימו איתנו שזה לא היה עובד אותו דבר עם שיער קצר. מירנדה קר

קרייריסטית או עקרת בית?

למה אשת קריירה: נטל הפרנוס הבלעדי והסינג'ורים שבאו יחד עם האילוץ הזה לא זזו טוב עם הרצון הגברי בשום שלב באבולוציה. למה שרק אנחנו נזיע כמו שמוקים בשביל להביא את הלחם? אישה שמגשימה את עצמה זו אישה מבסוטה שפורקת את הקריזות במשרד במקום עלינו, ומשאירה לנו את הספייס הדרוש לפלרטט עם החיים במקום המחנק של השעמום ואורגיות של שופינג על הוויזה שלנו בזמן שאנחנו גוססים משעות נוספות.
למה אשת בית:
אולי בגלל שמה שתקתק פה מאות שנים לא יכול להיות כל כך מופרך אבל לא רק; ארוחות חמות בפינאלה של היום, ילדים שגדלים עם אימא בבית ולא עם מטפלת במאה שקל לשעה, והרכבת פורקן משותף במקום תירוצי היה לי יום ארוך במשרד – כל אלה גורמים לנו לשים לרגע את הבולשיט הקורקטי בצד, ולהודות שאנחנו נזכרים בערגה בימים של חלוקת התפקידים הבסיסית.
פסלון האישה המושלמת הולך ל...

עם כל זה שאנחנו מסריחים משוביניזם, בקצהו של פלונטר התשלומים והקיום הכלכלי הדוחק גורמים לנו לעדיף משכורת שנייה בבית מאשר פתיתים ושניצל על השולחן. למעשה, תנו לנו סנסציה שמביאה בוכטות, ונשמח להחליף תפקידים ולדפוק קטלות בתוך עקרי בית עם בוס אחד שאנחנו כבר רגילים לשרת.

לאחר שקלול הנתונים מחלק א', להלן הסיכום הסופי: האישה המושלמת היא נמוכה, כהת עור, מצחיקה, צנועה, עם שיער ארוך, קרייריסטית, מלאה במקומות הנכונים ועם ציצים גדולים.
מי שמכיר אותה, מוזמן לשלוח תמונות למערכת.

>> למי שפספס: החיפוש אחר האישה המושלמת, חלק א'