אייל גולן עושה כושר (צילום: אורי אליהו)
תזיע קצת, והבנות כבר יבואו | צילום: אורי אליהו

אם אתה גבר רציני, אתה לא חייב לנסות ולהוכיח את זה - הריח שלך כבר יבשר לנשים על הנוכחות המרשימה שלך. מחקר של פסיכולוגים גרמניים מצא שריח הזיעה של גברים קשוחים יותר משפיע חזק יותר על נשים; כאשר הן מריחות שיש מאצ'ו בסביבה, הן נעשות מגורות יותר.

הרעיון לקוח מהטבע: נקבות מחפשות באופן תת מודע את הזכר האלפא החזק שייתן להן ביטחון ויספק להן ילדים בריאים. אותו דבר עם נשים - הן מחפשות גברים חזקים, ואחת הדרכים באמצעותן הן בודקות את רמת הקשיחות שלנו היא הריח שלנו.

כדי להגיע לממצאים הללו הפסיכולוגים הגרמניים השוו את רמת הקשיחות של קבוצת גברים עם ריח הזיעה שלהם. את ריח הזיעה הם לקחו באמצעות פדים, אותם הצמידו לבתי השחי של שחקני בדמינטון (כדור נוצה) - קבוצה אחת של גברים שיחקה באופן תחרותי בטורניר, וקבוצה אחת רצו במעגלים באופן בלתי תחרותי.

את הפדים המיוזעים החוקרים נתנו לקבוצת נשים, שהתבקשו להריח אותם. הנשים ציינו באופן לא מפתיע שריחות הזיעה של שתי קבוצות הגברים היו "לא נעימים". כאמור, מפתיע.

אבל כאן לא נגמר המחקר. בדיקות מורכבות שנעשו על עור הנשים המריחות, גילו שהנשים נמשכו יותר לריח הזיעה הגברי שהגיע משחקני הבדמניטון התחרותיים. המסקנה של החוקרים היתה שהריח של גברים קשוחים יותר - למשל כאלה שמתחרים זה בזה - גורם לנשים להיות מגורות יותר.

הרחת בית שחי - עבודה גרועה (צילום: gview)
בנות, תפסתי לעצמי מאצ'ו רציני | צילום: gview

הסיבה, אגב, לא ידועה - משהו שקשור להורמונים ורמות טסטוסטרון - אבל היא לא באמת חשובה. מה שחשוב הוא שעכשיו אתה יכול להזיע חופשי, להסתובב במסדרונות מקום העבודה שלך ולהפיץ את ריח המאצ'ו שלך לכל עבר, בתקווה שכמה שיותר נקבות יימשכו לאדי הזיעה הסקסיים שלך. אלא אם כן כמובן אתה לא גבר אמיתי - במקרה הזה עדיף שתמשיך להשתמש בדאודורנט.

>> ממרינה ועד מעיין: השורדות הכי סקסיות