אפשר לטנף על הפורמט ולהיאחז בנתוני הרייטינג הצונחים כמה שרוצים, אבל אין זכר שפוי שלא יסכים ש"הישרדות" הוא הריאליטי הכי חטוב על הפלזמה ומספק לנו כוסיות על בגדי ים בלופ אינסופי. במהלך העונות התענגנו על לא מעט שורדות מחוטבות שמבצעות משימות אקזוטיות ושורדות תנאי רעב ותככים קשים, ורגע לפני גמר ה"אולסטארס'" החלטנו למספר את רשימת הכי סקסיות של התוכנית אי פעם.

אין תמונה
ראשונת השאפות על האי. נעמה קסרי

נעמה קסרי (עונה 1)

הראשונה שהחזיקה את הלפיד הבוער בתום עונת הספתח של עלילות הג'ונגל, היא גם אחת השאפות הבכירות שאי פעם ניפצו קוקוס על סלעי האי. גנטיקה מובחרת ממחוזות צפון אפריקה היא תמיד יד חזקה בכל פוקר הורסות, אבל קסרי שילבה איתה נתוני אירובי מושלמים ונפלאות סיליקון במידה הראויה. אלה התערבבו עם אופי קשיח ויכולות אתלטיות שנתנו לה פור בכל משימה, וכל האלמנטים המדוברים יצרו תמהיל סקסיות בלתי ניתן לעצירה וסללו לה את השביל לזכייה במיליון.

ויקה פינקלשטיין (עונה 1)

הסנסציה הסיבירית שהנתונים שלה עדיין נעוצים על קירות גראז'ים ברחבי ארצנו, כבשה את העונה הראשונה והצליחה לענטז את דמותה החטובה לתת מודע הציבורי הרבה יותר מהקומבינות של מנו. נתוני צפייה זינקו לגג בכל פעם שהבלונדינית המחוטבת נענעה פיגורה בישיבות מועצה, ואף לסת לא נשארה יציבה כאשר היא דגמנה את גוף השלמות, פני השפנפנה ובעיקר את יכולות בליסת השרצים שעדיין מככבת בסרטוני הזימה של כולנו.

ויקה פינקלשטיין (צילום: עודד קרני)
ייבוא משובח מארצות הקור. פינקלשטיין | צילום: עודד קרני

מרינה קבישר (עונה 1)

עוד ייבוא חטוב מארץ הקומוניזם-לשעבר מוכיח סופית את התזה: בהצגת גוף על בגדי ים אין לנשות חבר העמים מתחרות בשום סוכנות דוגמניות נוצצת. הסוגה העילית הזו חוללה מהפכה בתחום הישבנים המעוצבים, קבעה את הסטנדרט לשלמות והזניקה מכירות של בגדי ים מינימליים. חיטוב גיבורת העל לקח אותה לקומת הפנטהאוז כבר אחרי הפריים הראשון על העכוז, אבל מה שהפך את מרינה למפץ סקסיות ללא תחרות זה עיני הטורקיז היוקדות, ההבעה המחשמלת וההתנהלות משפריצת החושניות שהפכה אותה לאייקון הכי מובחר שאי פעם הגיח מהתוכנית.

מרינה קבישר (צילום: גיא קורן - באדיבות ערוץ 10)
מהפכה בתחום הישבנים המעוצבים. קבישר | צילום: גיא קורן - באדיבות ערוץ 10

ורה ליכטס (עונה 1)

האדריכלית המנומשת הוכיחה לעולם שיופי משובח יכול להגיח גם מקזחסטן, ולא רק מארצות הקרמלין, והיא בוודאי אחד הבצירים הטובים שהגיעו לתוכנית. ההורסת אמנם קיבלה רק את המושב האחורי כשנענעה אגן לצד מרינה וויקה, אבל זה כמובן לא אומר שלא מדובר בסקסית מופתית עם כמויות של סנטימטרים, חיטובי מסלול ובעיקר פני בובה מהז'אנר שמתחזק קמפיינים על שלטי חוצות.

אין תמונה
פיצ'רים של דוגמנית. ורה ליכטס

מעיין פורטר (עונה 2)

הליצנית הננסית שקדחה לכל האי בשירת הסלוגן המתיש שלה, היא ללא ספק המוקיון הכי שווה שנצפה על המסך, וזה כולל גם ציפי שביט פוסט דיאטה. בדרך כלל כיווץ של סנטימטרים בקומפקטיות דלילה די מנטרל סקסיות, אבל במקרה של פורטר מדובר בדיל אנרגטי שמשלב יופי דיוקני עם עיני תכלת מרשימות, וסוגר את הקביעה עם גוף ראוי לממדים והצטיינות סקסית בכל משימה.

מעיין פורטר, הישרדות (צילום: גיא קרן)
ליצנית, אבל עם רעל בעיניים. פורטר | צילום: גיא קרן

נטע לי זלצמן (עונה 2)

נכון, מדובר בליגה עם ניחוח התנשאות ופרופיל שהוא מחווה למיס פיגי, אבל הצהבהבה שדילגה על האי בעונה 2 עדיין נחשבת מרהיבה וחייבת תמונה בבוק של הסקסיות. אפשר לבאס מוג'ו באזכור האישיות שלה, אבל חובבי הווניל יודעים להוקיר שמדובר בחבילה הבלונדינית המושלמת שמגיעה עם כל האבזור הנדרש, כולל גופה שהיא מחווה חיה לכוסיות חופי הים הגדולות של כל הזמנים.

נטע לי זלצרמן, הישרדות 2, שער מגזין גו (צילום: רונן פדידה)
קלישאה, אבל תמיד עובדת. נטע לי | צילום: רונן פדידה

ליאורה גולדברג (עונה 3)

במציאות שנשלטת בידי קוגריות שמעיפות זקפה, כנראה שחייבים לשגר את השם של קשישת השבט לרשימת התפוצה של הסקסיות. תאריך הלידה אמנם מעיד על כניסה לגיל הזהב, אבל גולדברג משמרת נתוני שלמות שלא מביישים אף שאפה צעירה שתיזזה מולה באי. חיטובי אירובי, מחשוף פרפקט והבעת האמא של השכן שהיית מת לנשנש, מריצים את גולדברג למיקום גבוה במפלגת הסקסיות עם מועמדות שהן לרוב חצי מגילה.

אין תמונה
מראה לכל הטינאייג'ריות מאיפה משתינה הקוגר. ליאורה

אושר הדרי (עונה 4)

עוד מגה בייב צהובה שלא השאירה חותם הישרדותי בשום שלב, אבל סימנה טריטוריות סקסיות ברגע שבו בגד הים הוורוד שלה סנוור את האי. אפשר לנסות וליילל שמדובר בעוד שטאנץ' חרוש מהשאריות של הפנר, אבל הבחורה הצליחה להכניס את האושר שלה לרשימה לא רק בזכות הנתונים האגדתיים, אלא גם בזכות החיוך המזמין וזיק השובבות בעיניים, שמגרה הרבה יותר מכל חושניות מתאמצת.

אושר הדרי הישרדות אולסטארס (צילום: מתוך קטלוג פמינה 2010, עידו לביא (ארכיון),  יחסי ציבור )
אושר. השטאנץ' במיטבו | צילום: מתוך קטלוג פמינה 2010, עידו לביא (ארכיון), יחסי ציבור

שרון רפאלי (עונה 4)

היא התחילה את העונה בתור נספחת דהויה לשאר השוות שדילגו על האי, אבל ברגע שהעשן התפזר החלה , עורכת דין המחוספסת החלה מפזרת סקסיות כל הדרך אל הגמר ואל רשימת השוות ביותר. הגופה המשורטטת הייתה שם מהתחלה, אבל דווקא החוסר בהתייפייפות, וקידום האסתטיקה הלקויה מהשהות על האי, הם מה שהופכים את רפאלי לתבשיל סקסי שחייבת להעמיס את המיליון.

שרון רפאלי (יח``צ: גיא קרן,  יחסי ציבור )
סקס-אפיל עתיר אנטליגנציה. רפאלי | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

הדס הורנבלס (עונה 3)

אופטימיות ושמחת חיים מופלגת הם אלמנטים שמכתבים סקסיות, ולממושקפת הזו יש אותם בערימות. אפשר להתברבר בצדק על כך שהיו מפגיזות נתונים הרבה יותר נוצצות ממנה לאורך העונות, אבל משהו בהתנהלות השונה של הורנבלס, ובעובדה שהיא לא עוד מושלמת מפס ייצור שפנפנות, הופכים אותה ללהיט מושמע בכל פלייליסט של סקסיות. אבל לא על אישיות עליזה וזוג משקפיים אפשר לחצוב את דרכך לרשימה בלעדית שכזו, ועל כן נזכיר שהורנבלס מתוחזקת בעיניים כחולות, גופה תקינה ושפע ראוי מתחת לצוואר, שמצדיקים סופית את הבחירה.

אין תמונה
מייצגת ז'אנר הסקסי-גיק. הורנבלס
>> לא מסופק? הנה המתמודדות הכי סקסיות של כוכב נולד