ר', תושבת טירה בת 29, שנעצרה בפרשת השחיתות בעיריית תל אביב יחד עם עוד 12 חשודים נוספים, חלקם על פי החשד קשורים למשפחות הפשע מוסלי וטורק, שוחררה הערב (שני) למעצר בית מלא - בבית מלון בנתניה. זאת, לאחר שנחקרה באזהרה.

בתנאי שחרורה שנקבעו בבית המשפט השלום בתל אביב, על ידי סנגורה וחוקרי היחידה הכלכלית בלהב 433, נאסר על ר' ליצור קשר עם מי מהמעורבים בפרשה במשך חודש. כמו כן היא תפקיד את דרכונה במשטרה – לצד 80 אלף שקל לקופת בית המשפט - ולא תוכל במשך כחצי שנה לצאת מגבולות ישראל. בפועל, עד לסיום החקירה.

ר', שעבדה בחברת כוח אדם, שבין היתר מספקת עובדי ניקיון למוסדות ציבור רבים במרכז הארץ, ביניהם מלונות, בתי חולים ומסעדות, הורחקה ל-15 ימים מעיר מגוריה ותהיה תחת פיקוח של אמה ואחותה במלון. במידה שתפר את תנאי שחרורה, תיעצר ותובא בפני שופט להארכת מעצר.

בת ה-29 לא נחשבת לדומיננטית בגלריית העצורים והעדות שלה הייתה יותר טכנית, בניסיון להבין איך עבדה השיטה. היא חשודה בעבירות של הלבנת הון, קשירת קשר לפשע, הוצאות חשבוניות מס ללא רישום, קבלת דבר במרמה, זיוף, מרמה והפרת אמונים בתאגיד, ורישום כוזב במסמכי תאגיד. מעצרם של 12 החשודים בפרשה שנעצרו הבוקר, הוארך בשמונה ימים.

הפרשה נחשפה הבוקר במסגרתה עובדים בחברות ניקיון המספקות שירותים למחלקת התברואה בעיריית תל אביב, פעלו לקידום ענייניהם שם. בין היתר, בהטיית מכרזים, מתן שוחד וטובות הנאה לעובדי אגף התברואה בעירייה ולמקורביהם. זאת, בתמורה לזכייה במכרזים. מחקירת רשות המסים והמשטרה עולה כי אותן חברות הפיצו וקיזזו חשבוניות פיקטיביות, בהיקף של מאות מיליוני שקלים, תוך שגרפו לכיסן עשרות מיליוני שקלים.