הדוגמנית השערורייתית מריסה פאפן ממשיכה להסתבך, והפעם זה קורה עם הרשויות בטורקיה, אחרי סדרת תמונות פרובוקטיביות בכיכובה שצולמו בשטחי המדינה.

סוכנות ידיעות מקומית פרסמה כי המשטרה הטורקית הוציאה צו מעצר נגד הדוגמנית לאחר שזו הצטלמה בצורה פרובוקטיבית במספר מוקדים במדינה – כולל, בין היתר, מסגד עות'מאני באיסטנבול.

התמונות המדוברות צולמו בשנת 2018 כחלק מפרויקט של הצלם ג'סי ווקר, אז צולמה הדוגמנית בעירום חלקי בכמה מקומות במדינה, כולל בפתח מסגד "איה סופיה", שם תועדה כשהיא לובשת בורקה ומרימה את חלקו התחתון של הבגד.

רשויות החוק בטורקיה כבר פתחו בחקירת נסיבות האירוע, וגורם המעורה בפרטי החקירה טען כי ניתן להאשים את הדוגמנית בשורת של עבירות, כולל "ביזוי השלטונות" וגם "אקטים מעוררי מחלוקת" - וזה המקום להזכיר שזו ממש לא הפעם הראשונה שהיא עושה את זה.

בדצמבר 2018, פאפן עוררה את זעמם של נוצרים ברחבי העולם כשצולמה עירומה לחלוטין בכיכר פטרוס הקדוש שבקריית הוותיקן, ופחות מחצי שנה מאוחר יותר, הדוגמנית הפרובוקטיבית עוררה סערה בשכונת ויליאמסבורג בברוקלין, כשצעדה בעירום מלא מול תושביה החרדים.

View this post on Instagram

A post shared by Marisa papen (@marisa_papen_fan) on

View this post on Instagram

A post shared by Marisa papen (@marisa_papen_fan) on

בנוסף, ביוני 2018 פאפן נחתה בישראל וצולמה בעירום על רקע הכותל המערבי ועוררה את זעמם של אינספור אנשים ברחבי העולם.

בריאיון שהעניקה בזמנו לעודד בן עמי בתוכנית "שש עם", הדוגמנית התייחסה לתמונה הפרובוקטיבית וסיפרה שמעולם לא תיארה לעצמה שתגרום לכזו מהומה: "הייתי רוצה להתנצל בפני כל מי שנפגע מהתמונה", סיפרה פאפן. "לא התכוונתי להכעיס או לפגוע באף אחד", ואנחנו אומרים, סוף מעשה במחשבה תחילה, בטח אם את בוחרת לעשות זאת בטורקיה.