יוסי בובליל (וידאו WMV: האח הגדול)
"היום אני ילד טוב ירושלים" יוסי בובליל | וידאו WMV: האח הגדול

מה השריטה שלך?
מה השריטה שלי? אני אגיד לך מה. אני אדם נשוי ועם אישה שנפגעת, היא לא תקרא את זה אבל יקריאו לה ו – אה רגע, זה לא מבחינה מינית? תחליף, תחליף. אני אחזור לזה.

על מה עוד לא סימנת "וי" ואתה חייב לנסות?
הייתי אומר לך לשחות עם כרישים, אבל עשיתי את זה באילת. היה עשר. הכניסו אותי לשם, כיסחו אותי טוב.

מה רגע השיא בחייך?
רגע השיא בחיי – היום שנולדתי. מה, לא? טוב תראה, אני בגיל 56, והיו כל-כך הרבה. בעצם – הרגע שהתחתנתי. אני התחתנתי עם ילדה – היא היתה בת 17, אני בן 26. זה השיא, לגמרי השיא. לאדם שבגיל שלי אז למצוא ילדה קטנה, זה גם כאילו איך אומרים – זכית. לא כמו היום שמוצאים אותם ככה.

רגע השפל?
ההפסד בבורסה. נגמרו הכספים. מי שמפסיד בבורסה, נגמר לו. מה נשאר? זה כבר נהיה לא שפל, זאת תחתית. אבל ברוך השם, ירידה לשם עליה.

מתי הפעם האחרונה ש"נכנס לך משהו לעין"?
אימא שלי נפטרה לפני חודש וחצי, ודמעה אחת לא ירדה. פעם אחרונה שבכיתי זה בבית של האח הגדול – מהתרגשות. זה היה בקטע שכולם ראו, שהקראתי את המכתב שאשתי שלחה. זה היה בשידור חי. אפילו אסי אמר להם ברקע: גם הגברים בוכים.

מה הדבר הכי חשוב שנשים צריכות לדעת על גברים?
שהם אמינים. אם הן יוכלו למצוא את נקודת התורפה – איך לדעת אם הוא אמין – זה יהיה הדבר הכי טוב לאישה. הכול מסביב זה חרטה. אם הוא לא אמין אז הכול מסביב יתקלקל.

איזה בחורות אתה אוהב?
ישראליות. הישראליות עושות לי את זה. כל האירופאיות זה חרטה. האקשן של הישראליות, הן יותר חמות, אתה יותר עושה איתן מלחמה כדי להגיע אליהן, לא האירופאיות שבליטוף וקולה אתה מגיע לאיזור הדמדומים.

מה הפנטזיה שלך?
מה הפנטזיה שלי? אתה יודע מה, בוא אני אגיד את זה: היום הפנטזיה שלי עם כל מה שקורה סביבי זה שהמטוס יתחיל להמריא ולא יהיה כל הזמן על הקרקע. עכשיו כולם סביבי ושלום שלום ותמונות וכל זה, ותוצאה סופית מזה אין – משהו טוב מזה לא יוצא בכלכליות. הפנטזיה היא שההמראה הזאת תביא תועלת. כל מה הולך סביבי, הכבוד, החום, הנשיקות, אבל מבחינה כלכלית זה לא עושה את זה. אני רוצה שזה יתגשם.

מה הכי שווה בלהיות גבר?
קודם כל לא לקבל מחזור עוד חודש. גבר זה גבר, המילה שלו זאת המילה הקובעת, ואני לא מדבר על סידורים בבית. בחיי היומיום, שם יש לו את המילה האחרונה. גבר זה אדם שתמיד סומכים עליו – אם הוא גבר בכלל. הנקבה סומכת עליו ורק אחר-כך היא מפעילה את עצמה. אבל יש בחורות שמתנהגות כמו גבר.

איזו מוזיקה אתה אוהב?
מוזיקת ארץ ישראל – אתם קוראים לה מזרחית, אנחנו הפסקנו לקרוא לה מזרחית. האמת, אני אוהב את כל זמרי הנשמה של השירים המזרחיים. עופר לוי, איציק קלה. הם מרטשים את השערות. גורמים לך צמרמורת, השיער מתחיל לצאת מהחולצה.

מה הדרינק שלך?
האמת אני לא שותה, אבל אם כן, אז רד בול עם וודקה.

מה אתה מעשן?
מלבורו. רק סיגריות נקיות. לא חבר של הדברים השניים.

על מה אתה נוהג / רוצה לנהוג?
אני נוהג על הונדה אקורד, ואני חושב שאני הבנאדם הכי מוכר בעיר שאוהב רק הונדות. יש לי עכשיו את האקורד החדשה שיצאה, מודל 2009, יפיפייה. בהמשך, אני רוצה הרבה דברים, אבל אתה יודע איך אומרים, להיות בסטנדרט כמו כולם, לא לפתוח לאנשים את העיניים.

מה אתה אוכל?
רק אוכל מזרחי, של הטריפוליטאים. קוסקוס.

לאן אתה טס?
אני לא אוהב את חוץ לארץ. יש לי כרטיס שקיבלתי מההפקה, ואני מתלבט אם לממש אותו. טוב לי בארץ. עדיף לי אילת. אוהב את ישראל, האוכל, האנשים, האווירה. מכירים אותך, מבינים אותך, אתה מבין אותם ומכיר אותם, האירופאים וכל זה זה חרטבונה, הם לא אוהבים אותנו.

איזה ספורט אתה עושה?
לא עושה ספורט. הספורט שלי זה באתרי הבניה. עוזר לפועלים. מספיק אני מגיע הביתה אין לי רגליים גם ככה.

מה החפץ הכי דבילי שאתה מחזיק?
יש לי זנב של דג גדול שיושב באיזה מקום.

מה התחביב הכי גברי שלך?
עכשיו אני כבר לא עושה את זה, אבל אני הייתי משחק סנוקר הרבה. משחק רמי. היום אני ילד טוב ירושלים, הולך לעבוד, חוזר הביתה. מבקר את המשפחה.

בחזרה לשאלה הראשונה... מה השריטה שלך?
אז ככה. בתקופות משעממות אני מחפש את האדרנלין בהימורים. בשביל זה אני דואג שתמיד תהיה לי עבודה – כדי שאני לא אחפש את זה. קלפים, רמי, או יאללה לבורסה... זה האדרנלין שלי בזמנים שאני מחפש תעסוקה. היום, מרוב מה שקרה הגעתי למצב של להיזהר מזה, להיזהר מאיפה שאתה חושב שאתה יכול להרוויח. אני עובד פסיכולוגית על המוח שלי: מה זה יעזור לי להרוויח? אני בתקופה טובה של כמה שנים שאני עובד, אבל זאת תמיד היתה הבעיה שלי. אשתי היתה אומרת לי – כל זמן שאתה לא עובד אתה מחפש את המתח הזה. אם יש הרבה כסף, אז אני בעניין. אם תגיד סתם לשחק, זה משעמם.

היום אני לא משחק בכלל, לא משחק כבר שלוש-ארבע שנים, אבל אז זאת היתה המחלה שלי. לפני שלוש-ארבע שנים כשהבורסה נפלה כל הכסף שלי הלך. אבל אני, יש לי מזל, אני יודע לעצור לפני שאני מידרדר לתהום. כשנגמר הכסף לא לקחתי הלוואה, אמרתי פה אני עוצר. החיים זה בית ספר – לומדים.

שים את האצבע על ההנאה הכי גדולה שלך בחיים
לזיין.

למי שלא שמע, יוסי בובליל הוא כוכב ריאליטי חדש. כנסו לאתר התכנית "הבובלילים". תכנית ראשונה: ביום שישי הקרוב (15.5).

ובינתיים ב-makoגברים:

גולדסטאר היא הבירה הטובה בעולם; יום האחיות הבינלאומי היה וחלף; כך תהפוך להיות יעיל גם בבית; כך תדליק מדורה בעזרת קופסת גפרורים וכמה טיפים; כמה יעיל הוא שירות Car2Go שמאפשר לך לקחת אוטו לפי שעה? ואי אפשר בלי בר רפאלי. פה היא מדגמנת חזיות ותחתונים.