אם אתם עוקבים אחרי המדור שלנו בצורה קבועה, אז אתם בוודאי יודעים שאנחנו אוהבים מאוד לשתף טיפים כאלו ואחרים אשר נוגעים ליחסי מין – בין אם זה אזורים שרצוי מאוד להקדיש להם תשומת לב בזמן סקס או הפרט הבלתי נשכח ההוא שהשאיר אותנו בהלם עד היום.

הפעם החלטנו להתמקד בטיפים לסקס הרבה יותר טוב מנציגי העם הכי סקסי בעולם. מתברר שממש לאחרונה, "הסניף הברזילאי" של אתר האינטרנט Buzzfeed ביקש מנשים וגברים לשתף את הטיפים הכי חשובים שלהם בכל הקשור לחדר המיטות - וכמצופה, התגובות זרמו כמו קפירינייה. אספנו לכם כמה מהטיפים הטובים ביותר – אז אנא, הכינו את כפתורי צילומי המסך.

"הטיפ שלי? תתקשרו. אהבתם משהו? תגידו. לא אהבתם? תגידו. האמינו לי, דברים ישתפרו באופן משמעותי לאחר מכן" – ביאנקה.

"משחק מקדים הוא חשוב. כל כך חשוב. ככל שיש יותר, כך הסקס ישתפר. אני יודע שזה אולי נשמע לכם מובן מאליו, אבל לצערי יש המון אנשים שלא מודעים לזה – המון!" – ג'וליאן.

"תעשו מתיחות. כן, זה נשמע הזוי, אבל זה ממש עוזר לאקט עצמו. אני מודה שאני נוטה לעשות את זה רק כשזה סקס שנקבע מראש, אבל זה משפר את העניינים בצורה ניכרת. אם יש לכם כמה דקות לפני, מומלץ מאוד להימתח לפני פעילות" – דזירה.

"תשדלו לא להפעיל כל כך הרבה לחץ על איברי המין של האישה כשאתם נוגעים בה עם האצבעות שלכם. תאמינו או לא, אבל זה חלק רגיש למדי וכשאתם מפעילים עליו לחץ, אז זה פשוט שואב את כל התשוקה והחשק מסקס" – אמנדה.

"התנוחה הטובה ביותר עבור מין אנאלי היא על הצד. לא יודע למה, אבל זה מרגיש הרבה יותר נינוח ככה. המלצה שלי למתחילים ומתחילות: אל תעשו את זה בדוגי-סטייל או כשאתם שוכבים על הבטן. באשר לגברים: תהיו עדינים ותוודאו שאתם עושים את זה ברגוע" – פבלו.

"תכניסו מעט תשוקה לנשיקות שלכם, תחקרו את הגוף שלנו עם הידיים, תתפסו אותנו בשיער ותשפשפו את הזקן שלכם על הצוואר שלנו. מה שלא תעשו, אל תשכבו שם כמו קרש שלא מוציא הגה. זה פשוט לא עושה לנו את זה" – אלסי.

סקס על הספה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
"תשקיעו בנשיקות שלכם" | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

"אין שום טעם לבצע מין אוראלי אם אתם לא מתכוונים להשקיע תשומת לב ראויה. מעבר לזה, לנענע את הלשון שלכם במהירות לא עושה שום דבר. זה לא מענג, זה לא מרגיש טוב, זה סתם. תפסיקו עם זה!" – מליסה.

"תשתדלו להסתכל לנו בעיניים באמצע או לכל הפחות בזמן האורגזמה. אם לא, אז הקשר הולך לאיבוד ואז זה סתם סקס אגבי. דבר אחרון, תפסיקו לתפוס לנו את הראש בזמן מין אוראלי ולנענע אותו. אנחנו לא כדורסל ואנחנו לא מתכוונות לברוח לשום מקום" – דונאנה.

"חברים, אם אתם לא אוהבים מין אוראלי - אז פשוט אל תעשו את זה. אין דבר שמוציא את החשק מהר יותר ממישהו שיורד לך ורואים עליו שזה בא לו ברע" – גבריאל.