אם אי פעם חשבתם לפלפל את חיי המין שלכם, אז בוודאי העליתם בדעתכם את השילוב הקדוש של סקס ואוכל. עכשיו, אתם בטח חושבים על כל מיני אסוציאציות שקשורות לקצפת, סירופים למיניהם, תותים וגם לא יפתיע אותנו אם קופצים לחלקכם דימויים נפוצים של פאי חם עם חור באמצע – אבל כל אלה שטויות, אם תשאלו את הסקס בלוגרית הבאה, שמאמינה שהדבר הנכון לשלב, הוא פירות הדר. 

תכירו את Auntie Angel, או הדודה אנג'ל בתרגום חופשי, סקס בלוגרית והגברת שככל הנראה פיתחה את טכניקת ה-Grapefruiting המשלבת אשכוליות עם יחסי מין אוראליים. כן, קראתם נכון. בזמן שלא יפתיע אותנו אם מעולם לא שמעתם על Grapefruiting, מפתיע אותנו אפילו יותר שזאת טכניקה שקיימת די הרבה זמן ורק עכשיו אנחנו שומעים עליה.

"אני מאמינה שכל אישה צריכה לעשות לבן הזוג שלה גרייפפרוטינג", מצהירה הדודה הנחמדה בטוטוריאל שלה ומסבירה איך לבצע את המהלך. ראשית כל, צריכים להניח אשכולית בשלה בתוך קערה עם מים חמים ולהביא אותה לטמפרטורת החדר. לאחר מכן, עליכם לחתוך את הקטבים של הפרי, ככה שנוצר דיסק עבה שניתן לאחוז ביד.

עכשיו, קחו סכין ותחתכו חור באמצע הפרי ששווה פחות או יותר להיקף איבר המין של הבחור. בשלב האחרון, מלבישים את אשכולית על איבר מינו של הגבר ומזיזים אותו למטה ולמעלה תוך כדי מין אוראלי. התחושה שתתקבל, על פי הדודה אנג'ל, היא שילוב של חדירה ומין אוראלי. וברור שנצרף לכם את המדריך המלא, רק כדאי שתורידו את הווליום לפני:

הדודה אנג'ל העלתה את הווידיאו הידוע לשמצה שלה עוד ב-2014 ומאז הוא גרף למעלה מ-5.2 מיליון צפיות. לאחרונה, הטכניקה חזרה לכותרות בעקבות ויכוח על בינה לקומיקאית טיפאני האדיש, לגבי מי הגתה את המהלך. במהלך ראיון למגזין Essence, לקראת צאתו של סרט הקולנוע Girls Trip, האדיש טענה שהיא מבצעת את האקט כבר שנים – לפחות מאז 2002.

"זה הרגיש כאילו היא גנבה לי את המהלך", סיפרה האדיש, "דיברתי על זה בהופעות וסיפרתי בדיחות על זה במשך שנים, אבל היא עשתה את ההדגמה. אם היא רוצה ללמד את העולם, אז שתלמד את העולם". נכון לעכשיו, אין ראיות שמוכיחות את הטענה של האדיש, מה שאומר שככל הנראה הדודה אנג'ל תישאר מלכת ה-Grapefruiting לזמן הקרוב. תואר להתגאות בו.