האם אתרי הפורנו בדרך להסיר את סרטוני הסקס של מיה קאליפה מהרשת? עצומה שנוסחה לאחרונה קוראת לאתרי הסטרימינג הפופולאריים פורנהאב ובאנגברוס להוריד את כל הסצינות בהשתתפותה של קאליפה – ועד כה, כמעט 2 מיליון גולשים כבר חתמו עליה.

מנסחי העצומה טוענים כי הסרטונים, אשר הופקו לפני יותר מ-6 שנים, גרמו לקאליפה עוגמת נפש לאורך השנים והכניסו מיליוני דולרים לאותם אתרים על חשבונה הנפשי של אושיית הרשת.

"מיה עוברת טיפולים פסיכולוגיים באופן שוטף בשביל להתמודד עם הטראומה, הנזק הרגשי, הבריונות הבלתי פוסקת ואיומי הרצח", נכתב באתר. "המפיקים שילמו לה בסך הכל 12 אלף דולרים - בזמן שהם הרוויחו מיליונים מהסרטונים בכיכובה".

 

מיה קאליפה
"הציעו לי מיליונים לחזור לסט הצילומים, אבל סירבתי" | צילום: none, instagram

באותה עצומה התייחסו כותביה גם לעובדה שקאליפה הביעה חרטה על קריירת הפורנו הקצרה שלה, אשר נמשכה רק שלושה חודשים. כמו כן, נטען כי היא וצוות עורכי דינה ניסו להוריד את הסרטונים בעצמם, אך ללא הצלחה. "תאגידי ענק לא נותנים למיה הזדמנות הוגנת לדרוש את מה שמגיע לה בבית המשפט", נכתב. "אנחנו דורשים שיסירו את הסרטונים שהשחירו את המוניטין שלה וצילקו אותה נפשית".

למרות שעברו שנים לא מעטות מאז שפרשה מהתחום, קאליפה עדיין מוגדרת בתור אחת משחקניות הפורנו הפופולריות ביותר בעולם. למרות זאת, היא התייחסה מספר פעמים לעובדה שהיא לא רוצה שום קשר לתעשייה, ולאחרונה אפילו כתבה בחשבון הטוויטר שלה שחברת הפקה מסוימת הציעה לה מיליוני דולרים לחזור לסט הצילומים – אך היא סרבה בתוקף.

@miakhalifa

It is what it was

♬ original sound - weebkiller

בריאיון עם הקואצ'רית מייגן אבוט, קאליפה תיארה את הרגע שבו הבינה שסצינת החיג'אב הכתה גלים בכל העולם. "זאת הייתה נקודת מפנה עבורי", היא נזכרת. "אז התחילו להגיע איומי הרצח מדאע"ש והכל התפוצץ ברמה הגלובלית. זה הפך מהר מאוד לאחד הנושאים הכי טרנדיים בטוויטר והתפרסם בכל העולם. פתאום אני מגלה שאני לא יכולה לטוס למצרים, אפגניסטן או מדינות מוסלמיות אחרות, ובגדול המון מוסלמים נפגעו מהסצינה הזאת".