כמו זוגות צעירים רבים גם הנסיך הארי ומייגן מרקל לקחו משכנתא לקניית ביתם החדש, כך מדווח האתר וראייטי. מחירו של הבית שבני הזוג קנו בית בסנטה ברברה בקליפורניה, בשכונת מונטסיטו, הוא 14.65 מיליון דולר (כ-50 מיליון שקל), ולפי המסמכים בני הזוג שילמו כשליש מהעלות ולקחו משכנתא על השאר - כ-9.5 מיליון דולר.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> שוב הירקות נרקבו במקרר? אפשר למנוע את זה 

>> ת"א: שנה אחרי השיפוץ החליטו לעבור לדופלקס חדש

על פי הדיווחים, שטח הבית הוא יותר כ-1,700 מ"ר והוא כולל תשעה חדרי שינה, חדר כושר, חדר הקרנה, מרתף יין ו-16 חדרי רחצה ושירותים. בשטח יש גם מגרש טניס, בריכה, ביתן משחקים. בשטח יש גם בית אורחים ובו שני חדרי שינה, שבני הזוג מתכננים שישמש את אמה של מייגן, דוריה רגלנד.

הבית של הנסיך הארי ומייגן מרקל (צילום: צילום מסך GOOGLE MAPS)
צילום: צילום מסך GOOGLE MAPS

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Meghan Markle (@hrhofsussex) on

 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Meghan Markle Source (@meghanmarklesource) on

 

הארי ומייגן מתכננים לשפץ חלקים מהבית הגדול, כולל המטבח, יחידת ההורים וחדר הילדים, שישמש את בנם ארצ'י, בן השנה. בנוסף, מייגן מעוניינת לשפץ גם את חדר הכושר והארי רוצה להתקין בר ליד הבריכה, נכתב ב-Us Weekly.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

בני הזוג "משתוקקים לקהילה קטנה יותר ולקצב איטי יותר. מונטסיטו היא עיירה מקסימה ורגועה מאוד ואזור סנטה ברברה מאפשר את החיים השקטים שהם רוצים", אמר מקור לאתר "פיפל". סנטה ברברה ידועה באיכות החיים הגבוהה בה ובאקלים נוח. היא קרובה לחוף האוקיינוס וסביב מונטסיטו יש שבילי הליכה רבים בתוך שטחי טבע יפים. בני הזוג יוכלו גם לבלות עם השכנים המפורסמים, בהם אופרה וינפרי ואלן דג'נרס.