רצה הגורל ואנחנו נאלצים לבלות את רוב שעות הערות שלנו בעבודה. לרוב היא נעשית ממשרדים, ורובם רחוקים מלהיות מעוררי השראה. רוב המשרדים נראים אותו דבר: אפרוריים, משעממים וגם נטולי פרטיות אם אתם עובדים בקיוביקל, חללי העבודה המשותפים המופרדים רק במחיצות חלקיות. אז בחג החופש, שבו יצאו אבות אבותינו מעבדות לחירות, לא נוכל לספר לכם איך לא לעבוד ובכל זאת להרוויח כסף, אבל כן נוכל להציע לכם 27 גדג'טים מדליקים ומקוריים שינעימו לכם את הזמן במשרד.

עוד באתר לעיצוב הבית:

חותמת אישית

"נעמה מגשימת מתנות" היא יוצרת צעירה ומקורית, שמפיקה מתנות נהדרות בהתאמה אישית. אחת היצירות המדליקות היא חותמת אישית הכוללת שם ואיור לבחירה, מתוך מאגר איורים גדול, או חותמת עם כל איור שתעלו על דעתכם. החותמת האישית היא רעיון מצוין למי שרוצה לתת טאץ' אישי לכל מסמך אפרורי. החותמות עשויות עץ מלא ומיוצרות בישראל בעבודת יד. מחיר: 240-180 שקל, להשיג: נעמה מגשימה מתנות.

גאדג'טים למשרד, חותמת אישית (צילום: נעמה מגשימת מתנות)
חותמת אישית הכוללת שם ואיור לבחירה | צילום: נעמה מגשימת מתנות
גאדג'טים למשרד, חותמת אישית (צילום: נעמה מגשימת מתנות)
180-240 שקלים | צילום: נעמה מגשימת מתנות
 

תופסן רב שימושי לשולחן

שופכים כוסות קפה על בסיס קבוע? אתם צריכים תופסן לשולחן שיחזיק את הכוס עם הקפה או אפילו כוס עם כלי כתיבה ומפתחות. באתר בלהקולה מציעים תופסן מדליק של Monkey Business המתאים לשולחן עד עובי של 20 מ"מ. מחיר: 30 שקל, להשיג: בלהקולה.

גאדג'טים למשרד, קליפס לציוד (צילום: מאתר בלהקולה)
תופסן לשולחן שיחזיק את הכוס | צילום: מאתר בלהקולה

גאדג'טים למשרד, קליפס לציוד (צילום: מאתר בלהקולה)
או את הציוד המשרדי. 30 שקלים | צילום: מאתר בלהקולה

פד מקורי לעכבר

לכולם יש פד לעכבר, ומדי פעם הוא נעלם באורח פלא ואז אתם מבלים חצי יום בלהשיג פד חלופי. מה הפתרון? פד מעוצב, שעיצבה הלה יונחריוס, שאין לאף אחד אחר במשרד, ושגם אף אחד לא יעז "להשאיל". מחיר: 130 שקל, להשיג: הביטאט.

גאדג'טים למשרד, פד פיל (צילום: יחצ הביטאט)
פד מעוצב שאף אחד לא יעז להשאיל. 130 שקלים | צילום: יחצ הביטאט

ארגונית שיקית

הציוד המשרדי שלכם מפוזר על השולחן או במגירות? לכו על ארגונית Toolbox טרנדית ומעוצבת שעיצב אריק לוי. מחיר: 150 שקל, להשיג: הביטאט.

גאדג'טים למשרד, ארגונית שיקית של הביטאט (צילום: vitra Marc eggiman)
ארגונית בעיצובו של אריק לוי. 150 שקלים | צילום: vitra Marc eggiman

איכס, מקלדת

ידוע שהמקלדת של המחשב זה אחד המקומות המזוהמים בסביבת העבודה ואולי אפילו ביקום כולו. אם תנערו מפעם לפעם את המקלדת, תופתעו לגלות פירורים של אוכל, אבק בכמויות מסחריות ועוד אוצרות. ג'ל לניקוי שאפשר לרכוש ב-ebay תמורת כמה שקלים יעשה את עבודת הניקוי. מחיר: כ-8 שקלים, להשיג: כאן

גאדג'טים למשרד, ג'ל לניקוי אבק ממקלדת מחשב (צילום: מתוך איביי)
ג'ל לניקוי אבק ממקלדת מחשב, 8 שקלים | צילום: מתוך איביי

לטאטא את השולחן

מכירים את כלי הרכב של העיריות שמטאטאים את הרחובות והכבישים? אז דמיינו כזה רק בקטן ובמשרד. רכב-רובוט זעיר שמיוצר ביפן ונמכר ב-ebay ינקה עבורכם את שולחן העבודה ביסודיות בתום יום עבודה או אם אתם חולקים שולחן עם קולגה מג'ויף במיוחד. מחיר: כ-63 שקל, להשיג: כאן.

גאדג'טים למשרד, רכב מיניאטורי לניקוי (צילום: איביי)
רכב מיניאטורי לניקוי, 63 שקלים | צילום: איביי

מעגן לטלפון סלולרי

עסוקים חלק נכבד מהזמן בחיפושים אחר הסלולרי שלכם בערימות של ניירות וטפסים? משאית הצעצוע המשמשת כמעגן לטלפון סלולרי מתגלגלת ונושאת את המכשיר, ובתחתית שלה יש מסילה האוספת את החוט ומסדרת אותו לתקע החשמל בזמן הטעינה. מחיר: 75 שקל, להשיג: קוביקה.

גאדג'טים למשרד, מעגן לטלפון סלולרי של קוביקה (צילום: נטלי פוקס)
תעמיסו את הנייד, 75 שקלים | צילום: נטלי פוקס

מוצרי נייר אופטימיים

העבודה מדכאת אתכם? הבוס לא מעריך אתכם? לכו על חשיבה חיובית. ענבל גבור, מעצבת גרפית וצלמת, מעצבת מוצרי נייר מעוררי השראה, המכניסים שמחה לבית ולחיי היום-יום, מעלים חיוך, מחזקים ומעודדים. לענבל יש ליין מוצרים נרחב (מחברות, מגנטים, פתקיות, פד לעכבר וכך הלאה) עם משפטים שטופחים על השכם כמו "הכל אפשרי", "את יפה כמו שאת", "היום זה יום טוב" ועוד. מחיר: מ-10 שקלים, להשיג: כאן.

מחברת רעיונות של ענבל גיבור
מחברת רעיונות של ענבל גיבור. אופטימית

ד"ש למשפחה

כמעט כל מי שיש לו ילדים מבלה את רוב היום הרחק מהם, כאמור בעבודה. זה מאוד פופולרי להציב על השולחן תמונות של בני המשפחה, והכי כדי לעשות זאת בסטייל: מתקן לפתקים ותמונות בצורת מגדל קוביות. המתקן יוצר אשליה ויזואלית של מגדל קוביות תלת ממדי, אף שהוא שטוח. מחיר: 99 שקל, להשיג: ברשת IDdesign.

גאדג'טים למשרד, מתקן לפתקים ותמונות בצורת מגדל (צילום: יחצ IDdesign)
מעמד לתמונות ופתקים. 99 שקלים | צילום: יחצ IDdesign

רמקול מיני טרנדי

מותג חדש בשם NYNE הגיע לארץ, ויש לו סדרה של רמקולים מעוצבים ובעיקר קטנים וניידים, המתאימים למשרד, זאת בתנאי שיש לכם קירות משלכם ודלת, או לחלופין נשארתם מאוחר אחרי כולם כדי להכין פרזנטציה למשקיע פוטנציאלי. הרמקול יכול לנגן עד 10 שעות ללא צורך בטעינה, ובכל מקרה הוא מגיע עם חיבור USB לצורך טעינה. מחיר: 329 שקל, להשיג: כאן.

גאדג'טים למשרד, רמקול איכותי ניין (צילום: יחצ פיוצרסל)
רמקול קטן ואיכותי, 329 שקלים | צילום: יחצ פיוצרסל

כיסא שיפעיל אתכם

לחברת פיטרו ריהוט משרדי יש כיסא נחום תקום המתאים למי שמבלה שעות ארוכות במשרד ורוצה לתפעל את שרירי הגב. מומחים כבר פסקו שיושבנות (כן, יש מושג כזה והוא מתאר ישיבה ממושכת) היא אחת הרעות החולות של החברה המודרנית. מחיר: 1,841 שקל, להשיג: להשיג בפיטרו ריהוט משרדי. 

גאדג'טים למשרד, כיסא נחום תקום (צילום: יחצ פיטרו ריהוט משרדי)
כיסא נחום תקום, 1841 שקלים | צילום: יחצ פיטרו ריהוט משרדי

תופסים את הגובה הנכון

המותג האמריקאי Herman Miller, שמייבאים פיטרו ציוד משרדי, הוא אוטוריטה מקצועית בכל הקשור לפתרונות ארגונומיים מעוצבים לסביבת העבודה. הם פיתחו את ה-Lapjack Portable, מתקן ייעודי להחזקת ומיקום מסך המחשב הנייד בגובה העיניים. זהו מתקן מתכוונן המאפשר לווסת את גובה וזווית מסך המחשב הנייד לגובה האידיאלי לעיני המשתמש. ניתן לקפל את המתקן הקל מאלומיניום ולהכניס לתוך מנשא המחשב הנייד וכמובן לקחת הביתה בסוף היום. לפיטרו יש גם מתקן ייעודי עבור אלו שצריכים הרבה מסכים בשביל לגלוש. מחיר: 531 שקל למתקן Lapjack, מ-1,400 למתקן לאיחוד כמה מסכים, להשיג: פיטרו ריהוט משרדי.

גאדג'טים למשרד, מתקן להחזקת לפטופ של הרמן מילר (צילום: יחצ פיטרו ריהוט משרדי)
יחזיק את הלפ טופ בשבילכם. 1400 שקלים | צילום: יחצ פיטרו ריהוט משרדי

עבודה ושעשועים

רשת ג'נטלמן מציעה כמה משחקים פופולריים בגרסה מוקטנת לשולחן כדי שיהיה לכם איך לנקות את הראש בין משימה למשימה, בין ישיבה לישיבה. מה למשל? כדורסל מיני לשולחן או באולינג לשולחן. אגב, יש גם שעוני חול מעוצבים, אם אתם מזמינים קולגה למשחק משרדי ויש לזמן חשיבות. מחיר: 99-69 שקל, להשיג: רשת ג'נטלמן.

גאדג'טים למשרד, משחק מיני כדורסל (צילום: רשת ג'נטלמן)
לחלץ שרירים במשחקי שולחן | צילום: רשת ג'נטלמן

גאדג'טים למשרד, מיני באולינג (צילום: רשת ג'נטלמן)
99-69 שקלים | צילום: רשת ג'נטלמן

איפה להניח את הלפטופ?

איקאה מציעה כמה פתרונות משרדיים ללפטופ שלכם. אם למשל יש לכם חשק עז להתרחק משולחן העבודה, תוכלו להניח את הלפטופ על BRADA – מעמד/מגש למחשב נייד כדי לא להניח אותו על הברכיים והגוף. יש לכם מתחם של פופים וערסלים במשרד? כיף לכם, תוכלו להמשיך לעבוד בעזרת STADJAN או בעזרת BYLLAN, שעליהם תניחו את המחשב. חלק מהמשטחים קשיחים וחלקם גמישים, מותאמים לזווית של הגוף, עמידים בפני החום שנפלט מהמחשב וקלים לניקוי ואחסון. מחיר: 95-69 שקל, להשיג: איקאה.

גאדג'טים למשרד, BYLLAN (צילום: יחצ איקאה)
מעמד גמיד למחשב, 95-69 שקלים | צילום: יחצ איקאה

טאץ' עליז למי שיעיז

המשרד שלכם מדכא ואפרורי? תוכלי לתת לו בוסט של צבע עם כמה פריטים שמחים. המותג TRENDIA מציע כמה אביזרים מדליקים וצבעוניים כמו כיסויים מרופדים לאייפד עם איורים מדליקים בסגנון הודי או קופסאות פח עם דמויות יפניות מדליקות לכל הפיצ'פקס שיש לכם (כלי כתיבה, כסף קטן, קבלות של מוניות וקליפסים לשיער).  מחיר: 100-49 שקל, תלוי בפריט, להשיג: TRENDIA.

גאדג'טים למשרד, קופסאות פח מעוצבות של. TRENDIA (צילום: לירן קמינר סטודיו קימטה)
קופסאות פח מדליקות | צילום: לירן קמינר סטודיו קימטה
גאדג'טים למשרד, קופסאות פח מעוצבות של. TRENDIA (צילום: לירן קמינר סטודיו קימטה)
49-100 שקלים | צילום: לירן קמינר סטודיו קימטה

גאדג'טים למשרד, Trendia של כיסוי אייפד מר גאנש (צילום: אסף אמברם)
כיסוי אייפד | צילום: אסף אמברם

אפשר שקט בבקשה?

טוב אז כבר הבנו שלעבוד באופן ספייס זה תענוג די מפוקפק (גם לכם מכרו את עניין סיעור המוחות וההפריה הדדית?). כדי להתרכז או לפחות לשמוע מוזיקה אהובה כדאי להצטייד באוזניות איכותיות ובעיקר אלחוטיות, למשל אוזניות קשת Wireless Move. ולא, אין סיכוי שתקבלו מהבוס, אז קנו לעצמכם. אלו אוזניות אלחוטיות קלות עם Bluetooth, איכות שיחה HD, זמן דיבור והאזנה למוזיקה של עד 8 שעות ללא טעינה. מחיר: 499 שקל, להשיג: רשת דינמיקה סלולר.

אוזניות Wireless Move (צילום: יחצ אוזניות Wireless Move)
אוזניות Wireless Move, 499 שקל | צילום: יחצ אוזניות Wireless Move

זה שלי, והוא יחיד ומיוחד

גם לכם מפלחים עטים מהשולחן? ומה לגבי הדפדפת החדשה שהבאתם רק אתמול? נדידה של ציוד משרדי היא אניגמה אמיתית, אבל אם תצטיידו בפריטים ייחודיים שיש רק אחד מהם בכל הגלובוס, לא תסבלו מהתופעה המעצבנת. בסטודיו, שהוא גם חנות ובית לסדנאות, Notbook (זו לו טעות, זה השם), תוכלו לרכוש מוצרי נייר כמו מחברות, פנקסים, לוחות שנה, פד לעכבר ואפילו עטים בעיצוב ייחודי. את הכריכות למחברות מכינים שם מכריכות ישנות של ספרים, אטלסים, מפות, מגזינים ועוד, ובדרך כלל יש רק עותק אחד מכל פריט. מחיר: מ-40 שקל למחברת, להשיג: Notbook, מונטיפיורי 25 תל אביב.

גאדג'טים למשרד, משטח ייחודי לעכבר, notbook (צילום: notbook)
משטח יחודי לעכבר | צילום: notbook

גאדג'טים למשרד, מחברות מכריכות ספרים ישנות  (צילום: notbook)
או מוצרי נייר מכריכות ישנות. החל מ-40 שקלים למחברת | צילום: notbook

כיסא משלי

טוב, עם "השאלת" ציוד משרדי עוד אפשר איכשהו להתמודד, אבל מה לגבי היעלמות של הכיסא המשרדי? זה בטוח קרה לכם: השגתם סוף סוף כיסא נוח ולא שבור, שמתכוונן לגובה שאתם צריכים, והופ, יום אחד הוא נעלם. לפני שאתם פותחים בוועידת חקירה ממלכתית ונוטלים טביעות אצבעות מהחברים למשרד, הקדימו תרופה למכה ולכו על כיסא משרדי אישי בעיצוב טרנדי. חברת us export  מציעה לכם לעצב לעצמכם כיסא ארגונומי. יש שלל דוגמאות ריפוד לבחירה, כך שתוכלו לבחור משהו התואם בול את האופי שלכם. אם אתם מקורבים לבוס, תוכלו להציע לו להחליף את כל הכיסאות במשרד, כך כל עובד יוכל לבחור לו כיסא משלו, המשרד יזכה למתיחת פנים עיצובית והבוס יקבל מחמאות מקיר לקיר ומעמדו ישודרג פלאים. מחיר: התמחור נעשה בחישוב עלות הבד והכיסא יחד, להשיג: usexport.co.il.

גאדג'טים למשרד, חדר ישיבות עם כיסאות עבודה בריפוד (צילום: usexport.co.il)
כיסאות עבודה בריפוד אישי | צילום: usexport.co.il

יש למישהו מטען לסלולרי?

האם יש דבר שגורם ליותר חוסר אונים מאשר סוללה ריקה בנייד? מחקרים כבר הראו שמדובר בחרדה חדשה, והפעם לא צריך שנים על ספת הפסיכולוג כדי להתגבר עליה, אלא רק לרכוש את המוצר הבא: חברת יורוקום משווקת סוללת טעינה ניידת שמאפשרות אספקת מתח למבחר מוצרים הנטענים דרך חיבורUSB , בראשם טלפון סלולרי, מצלמה דיגיטלית, מחשב כף יד, נגני MP3, משחקים אלקטרוניים ניידים ועוד. המוצר מתאים במיוחד לאנשים ניידים, שאין להם גישה למקור חשמל. קצת מידע טכני: מטען הגיבוי החזק ביותר של פנסוניק הואQL201  והוא כולל שני שקעי USB. עוצמת הסוללה של המטען היא 5400mAh, מה שמאפשר לספק טעינה לשני מכשירים בו זמנית. כמו כן, הודות להספק סוללת המטען אפשר להטעין את המכשירים בזמן קצר יחסית. ואולי הנתון הכי חשוב – הוא שוקל רק 142 גרם. מחיר: 200 שקל, להשיג: להשיג ברשתות השיווק המוכרות מוצרים של יורוקום.

גאדג'טים למשרד, סוללת גיבוי של פנסוניק (צילום: שי גרינברג)
סוללת גיבוי של פנסוניק, 200 שקלים | צילום: שי גרינברג

ארגונית שיקית

חברת טולמנ'ס מצטיינת בחפצים ובאביזרים שידרגו כל שולחן וכל משרד, גם אם הוא מכוער ודהוי במיוחד. קחו למשל את הארגונית לשולחן עבודה או המגנט ההורס לאטבי נייר ויש לכם שולחן עבודה שיקי. מחיר: ארגונית מ-286 שקל, להשיג: רשת טולמנ'ס.

גאדג'טים למשרד, ארגונית לשולחן עבודה (צילום: יחצ טולמנ'ס)
ארגונית לשולחן עבודה, החל מ-286 שקלים | צילום: יחצ טולמנ'ס

איפה שמתי את המשקפיים שלי?

השולחן שלכם מבולגן? לא נורא, זה מראה שאתם יצירתיים, דינמיים ומגניבים באופן כללי. אבל מה עושים כשצריכים את המשקפיים ולא מוצאים אותם מרוב ניירת? גדג'ט קטן וחמוד של most wanted בשם אף למשקפיים ווטסון יעזור לכם: מתקן קטן ומשעשע להנחת המשקפיים במקום קבוע יעשה את העבודה. מחיר: 39 שקל, להשיג: most wanted.

גאדג'טים למשרד, אף למשקפיים ווטסון (צילום: most wanted)
אף למשקפים. 30 שקלים | צילום: most wanted

מה אוכלים לצהריים?

אחת השאלות הכי גורליות בחייו של עובד היא מה אוכלים בצהריים. כבר בסביבות 10:30 מתחילה שיחת הברזייה היומית: להזמין או לצאת למסעדה? אסיאתי או איטלקי? סלט או בשר? בקיצור, יש משא ומתן ער בסוגיה הבוערת. לוח Whats for Lunch? הנמכר באמאזון (כרגע אזל מהמלאי, מעניין למה... אבל זה בהחלט משהו שאפשר להכין לבד) יסייע בהחלטה וישאיר אותה לאלת הגורל. מחיר: 18 שקל, להשיג: אמזון.

גאדג'טים למשרד, what for lunch לוח להחלטה על ארוחת (צילום: מתוך אמאזון)
יעזור לכם לקבל החלטות. 18 שקלים | צילום: מתוך אמאזון

הברקתם

יש לכם רעיון מבריק בזמן שאתם שותים קפה במרפסת, אבל אין איפה לכתוב אותו? ספל שהוא לוח עם גיר הוא הפתרון. הספל יכול גם לשמש כמקום להעברת מסרים גלויים או סמויים לסובבים אתכם. מחיר: 35 שקל, להשיג: כאן.

גאדג'טים למשרד, ספל קפה לוח וגיר (צילום: firebox.com)
כוס גיר, 35 שקלים | צילום: firebox.com

חם לי, קר לי

הוויכוח השני, או הראשון, בכל משרד שהוא חלל משותף הוא סביב הטמפרטורה. בעוד שחלק קופאים מקור ונוקשים שיניים, האחרים מזיעים את עצמם לדעת. בכל כמה דקות קם מישהו למזגן המרכזי ומשנה את מד המעלות למעלה או למטה לפי העדפתו. פתרון אלגנטי למי שסובל מחום וכבר לא נשארו לו בגדים לפשוט בלי להיחשב כמטריד היא להצטייד במאוורר קטן ושולחני הפועל עם חיבור USB. קיים בכמה צבעים (ורוד, שחור, כחול וירוק). מחיר: 40 שקל, להשיג: ברשת חנויות סוהו ובאתר.

גאדג'טים למשרד, מאוורר אישי (צילום: יחצ סוהו)
מאוורר אישי, 40 שקלים | צילום: יחצ סוהו

קפה בדרך ללב ההמונים

שמעו סיפור אמיתי: חבר טוב התקבל לעבודה נחשבת במקום יוקרתי, אבל מה, מלא באנשים פלצנים. רצה הבחור להתחבב על ההמונים ולהפוך לציר חברתי מרכזי במשרד. מה עשה? רכש ממיטב כספו מכונת קפה טרנדית ואיכותית (אפשר לנצל את התלושים לחג למטרה נעלה זו). מרגע שהוא הציב אותה במשרדו, השאר היו רק צריכים "להריח את הקפה" כדי לנהור אליו. כך, בעזרת כמה פולים מעוררים, הפך להיות המסמר המרכזי במשרד, והשאר היסטוריה. המכשיר הבא ישדרג אתכם יופי: מותג היוקרה האיטלקי BUGATTI מציג את DIVA evolution, סדרת מכונות קפה איטלקית שמאפשרת הכנת קפה עם פודים או תערובת, ובעיצוב צבעוני וטרנדי יוצאי דופן. מחיר: מ-4,990 שקל, להשיג: להשיג במליס, קייצ'נאייד, דומו, TEKA וחנויות נוספות ברחבי הארץ.

גאדג'טים למשרד, מכונת קפה של בוגאטי (צילום: BUGATTI diva evoultion)
מכונת קפה בוגאטי, 4990 שקלים | צילום: BUGATTI diva evoultion

עט-סכו"ם

הבאתם אוכל ואין מזלג נקי לרפואה? הסט הבא יפתור את העניין: סט עטים עם מכסים שהם סכו"ם מפלסטיק, אבל רב פעמי. בתאבון! מחיר: 36 שקל, להשיג: כאן.

גאדג'טים למשרד, עט סכום (צילום: fredandfriends.com)
עט סכום, שיהיה 36 שקלים | צילום: fredandfriends.com

ערכת שינה

זוכרים את הפרק המיתולוגי בסדרה סיינפלד שבה ג'ורג' קוסטנזה ישן במשרדו מדי יום בלי שכולם יידעו על זה? אז יש ערכה ייעודית למי שנתקף בעייפות קשה במהלך יום העבודה ויכול לישון בלי שאף אחד יידע מזה. מחיר: 176 שקל. להשיג: כאן.

גאדג'טים למשרד, ערכת שינה למשרד (צילום: firebox.com)
ערכת שינה לכל משרד, 176 שקלים | צילום: firebox.com

>> עוד 18 פריטים מקוריים לשדרוג המשרד שיגרמו לכם לחייך