הסתיו הגיע, וזה הזמן להוציא את הפירות מהמקרר וליהנות גם מצבעם וצורתם. אבל במקום להניח בקערה על השולחן אתם מוזמנים לסדר אותם יפה יפה על מדף מיוחד במטבח. נשמע לכם אטרקטיבי? חכו שתראו את הווילון שמאיר בלילה, את התבנית שתאפשר לכם לטעום מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה ואת העיפרון שבקצהו יחכו לכם זרעי תבלין. החמישייה.

חמישייה 7.10, מדפים קולאז (צילום: fruit-wall)
מתאים לקיר ריק במטבח | צילום: fruit-wall

קיר צבעוני: פירות על המדף

FRUIT WALL ("קיר הפירות") הוא רעיון שפותח על ידי זוג ממיניסוטה, ארצות הברית, שנועד להוציא את הפירות והירקות שלנו מתוך הקערות העמוסות ולהציג אותם לתפארת על קירות המטבח. יחידת התלייה תאפשר לכם להשוויץ בפירות והירקות שלכם וגם להאריך את חייהם במספר ימים. העיצוב הפשוט של הערכה שנתלית על הקיר, מכילה שישה מדפים מחוברים יחדיו שיכולים להחזיק כ-20 ק"ג של פירות.

את שלל הפירות תוכלו לארגן לפי צבעים, צורות, מידת הטריות ואפילו לעשות מהם פרצופים. יתרונות נוספים הם כמובן  החיסכון במקום, שכן היחידה הצרה נתלית על קיר ריק במטבח ומשחררת אתכם מקערות או מגירות עמוסות במקרר. הרעיון החביב של בני הזוג עדיין לא מיוצר להמונים, ובנתיים הם מנסים לגייס כספים דרך אתר KICKSTARTER. אנחנו מחכים בסבלנות.

חמישייה 7.10, מטבח (צילום: fruit-wall)
מי אמר שהפירות צריכים להיכנס לקערה | צילום: fruit-wall
חמישייה 7.10, מדפים פירות (צילום: fruit-wall)
קיר הפירות יאפשר לכם להציג אותם לראווה | צילום: fruit-wall
חמישייה 7.10, מדפים ירקות (צילום: fruit-wall)
למיין לפי סדר ולהוסיף ירקות | צילום: fruit-wall

 קטנה כגדולה: תבנית לטעימה

משתוקקים לטעום את העוגה שזה עתה יצאה מהתנור, כדי לדעת שהצליחה לכם אבל מתבאסים לקלקל את צורתה המושלמת? הכירו את התבנית הבאה: היא נקראת "Nibble Cake Pan", והיא מגיעה עם תבנית קטנה לאפיית דוגמית מהעוגה. ברגע שהעוגה הקטנה מוכנה (שימו לב, ככל הנראה היא תהיה מוכנה קצת לפניי בשל גודלה) תוכלו לטעום את החתיכה הקטנה מבלי לחבל בשלמות היצירה האפויה שלכם. מחיר: 21.99 דולר, להשיג: QUIRKY.

חמישייה 7.10, תבנית (צילום: www.quirky .com)
תכירו את התבנית הגדולה והקטנה | צילום: www.quirky .com
חמישייה 7.10, תבנית עוגה (צילום: www.quirky .com)
מכינים את התערובת ומוזגים לשתי התבניות | צילום: www.quirky .com
חמישייה 7.10, תבנית תנור (צילום: www.quirky .com)
מכניסים לתנור וטועמים את העוגה הקטנטנה | צילום: www.quirky .com

 לשתול אותם: עפרונות עם זרעי צמחים

עפרונות הקסם "SPROU" ישמשו בתחילה כעפרונות לכל דבר, אבל בסופם מתחבאים להם זרעים של צמחי תבלין ופרחים. כאשר הגרפיט (מוט שמאפשר לכם לשרבט) ייגמר, יחכה זרע קט בחלקו התחתון של העיפרון אותו תוכלו לשתול (יחד עם העיפרון!!!) באדנית. כל חבילה כוללת שמונה עפרונות עם שמות התבלינים או הפרחים שמחכים לכם בסוף החוד. מחיר: 19.95 דולר, להשיג: AMAZON.

חמישייה 7.10, עפרונות חבילה (צילום: www.amazon.com)
זה רק נראה כמו עפרונות תמימים | צילום: www.amazon.com
חמישייה 7.10, עפרון (צילום: www.amazon.com)
בקצה הכל עיפרון נחבאים זרעים של צמחי תבלין | צילום: www.amazon.com

מלח בחורף: מיכלי תבלין עונתיים

קבלו את מעמד התבלינים הכי מקסים שיש: צנצנות התבלין הללו מעוצבים לפי עונות השנה. אתם מוזמנים להוסיף לכל מעמד את התבלין המתאים לו ביותר: כך שהמלח יראה כמו פתיתי שלג, הצ'ילי כמו עלים בשלכת והפלפל כמו שרב. ניתן להשיג את הסט גם בגרסת חיות. מחיר: 35 דולר, להשיג: POP DELUUX.

 

חמישייה 7.10, עצים (צילום: popdeluxe)
מיכלים מופלאים לתבלינים | צילום: popdeluxe
חמישייה 7.10, עצים וחיות (צילום: popdeluxe)
פלפל, מלח וקישוט מהמם | צילום: popdeluxe

 תוספת אור: וילונות מדליקים

שילוב מופלא וחדשני של טקסטיל ותאורה יוצרים יחדיו וילונות ייחודיים של המותג השוויצרי Création Baumann. הווילונות משולבים ומשובצים בנורות בטכנולוגיית Led, אשר יכולים להאיר במספר רמות של תאורה, בהתאם לבחירתכם: תאורה זורחת, מעומעמת או נוצצת. הפקת החשמל לנורות הווילון יכולה להתבצע באמצעות שימוש בבטריות או בחיבורו לחשמל. להשיג בקרוב: בבית נוסבאום.

 

אין תמונה
גם אם תכבו את האור הוילון יאיר
אין תמונה
תאורת אווירה עם סטייל
אין תמונה
להרגיש כמו בסרט

במדור הקודם: קונים סבון ב-11 דולר ומרוויחים 50
לכל הכתבות במדור "החמישייה"