אין תמונה
חושבים שהיא התרגשה מהבשורה?
כיום, כשהסלולרי בשלוף תמידי, קשה מאוד למצוא רגעים שעוברים ללא נוכחות מצלמה, וכשקורה משהו משמעותי בחיי המשפחה, אפשר לסמוך על כך שלפחות אחד מההורים ילחץ על כפתור ההקלטה. לא מפתיע לגלות, אם כן, שיוטיוב מלא בתיעוד של רגעים משפחתיים מכוננים. אחד הרגעים הבאמת מפתיעים האלה הוא עת ההודעה לילדים שעומד להצטרף למשפחתם עוד אח. הבאנו לפניכם כמה מההודעות הכי מרגשות ומקסימות.

טוב מראה עיניים

הוריה של ג'ולייט בת השמונה החליטו לא לבלף או להכביר מילים, אלא לאפשר לה להיות חלק מהתהליך ולראות בעצמה את מה שמתרחש. הם הכניסו אותה לתוך חדר הבדיקה הגיניקולוגית והראו לה את האולטרסאונד במסך הגדול. הפליאה שמתפזרת על פניה חזקה ממילים.

הגישה הישירה

אמא של רובין המתוקה לקחה את העניין בצורה די אגבית, ופשוט בישרה לבתה שהיא עומדת להיות אחות גדולה. אחרי צווחת אושר ראשונית, שואלת הילדה: "אחות גדולה של מה?!", ומשם הולכת השיחה ומתגלגלת, כשהבת הנרגשת שואלת שוב ושוב: "מתי, עכשיו?"

אבא בהריון

גרייס וקייטלין הקטנות מגיבות ברגשות מעורבים כשאבא שלהן מודיע להן שהוא בהריון. כשאמא חושפת את הבלוף אך מגלה שהן אכן יהיו אחיות גדולות, השמחה מתפרצת ומתבטאת בצרחות, בכי ובעיטות של אקסטזה. התינוק יגיע במרץ, מספרים ההורים, וגרייס מיד מציעה שם מתאים: אולי נקרא לו מרץ! כאילו שזה לא מספיק, הבנות תוהות: זה מדהים! איך יכול להיות שאת שוב בהריון? את זקנה!

אלמנט ההפתעה

אחת השיטות הפופולריות, מסתבר, לבשר לילדים, היא לתת להם מתנה שמרמזת על העומד לבוא. שלושת הילדים האלה מקבלים צעצועים ובגדים לתינוקות בעטיפת מתנה ומתבקשים לנחש עבור מי הם. הבן הוא הראשון שהבין, אבל ניכר שבניגוד לאחיותיו שמוצפות בהתרגשות, היה מעדיף לקבל מתנה אחר לגמרי.

שיטת החולצה

קנדל מקבלת מתנה לחג המולד. היא פותחת עוד קופסה, ועוד קופסה, ולבסוף היא מגיעה לחולצה. "אמרתם שזה לא בגדים", היא מתלוננת, ומתבקשת על ידי אבא ואמא לקרוא את הכיתוב המודפס עליה. מיד כשהמילים יוצאות משפתיה האכזבה נעלמת ונולדת אחות גדולה ומאושרת.

או שלא

ילדים הם עם לא צפוי, ולפעמים גם כשבטוחים שהבשורות עומדות לגרום להם להתקף של אושר, מתבדים. זה מה שקרה לאמא הנרגשת הזאת, שההודעה הגדולה שלה הפכה לפסטיבל דמעות וצרחות קורע לב. "מזל טוב, אמאל'ה", אומר לה הבעל המצלם בטון מנחם ושובה לב.

>> כבר עשיתם לייק לעמוד הפייסבוק "להיות הורים טובים"?

>> 10 משפטים שכדאי לומר לילד שעומד להיות אח גדול