מפגש הזוגות ייתן תמונה אמיתית למצב הזוגיות של כך אחד ואחד מזוגות. מי מאלה שיצרו ביניהם זוגיות טובה ואינטימית יבואו למפגש עם ביטחון ופחות חששות. אין לי ספק שהזוג החזק ביותר הם דניס והדר. אחריהם רוני ונעם, שמשדרים נעימות משותפת, וכל שאר הזוגות ירגישו פחות בנוח. בין ניר והגר יש התחממות אבל זה עוד לא שם. מור ומאור עוד בשלב הגישוש, אריק ודובי קשים לצפייה, דנית ואמיר מיותר לגמרי, רחוקים מאד המטרה וכל זוג אקראי מהרחוב יתאים יותר.

דניס והדר מצליחים למצוא פתרון
דניס והדר | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12

דניס והדר: תחילתה של אהבה

אמנם אין זוגיות ללא קשיים ומכשולים אך בין דניס והדר יש משיכה אמיתית ואפילו תחילתה של אהבה. שאפו לצוות המקצועי של התוכנית על המאצ' הזה. התהליך שהדר עוברת מרשים ביותר. מבחורה קשה עם אמירות תוקפניות היא מצליחה להוציא מעצמה את הרכות הנשית. היא מבינה שאין שום משמעות למוצאו או גינוניו של דניס אלא מה שקובע זה הכימיה בין השניים. אז נכון שעוד יש מה לשייף אצל שניהם ועוד יש מקום ליותר כנות אבל כן היא לא רוצה להיפרד ממנו אפילו לא לזמן קצר, הקשר לא מספיק חזק בשבילה והיא מפחדת ששלושה שבועות בלעדיה יספיקו לדניס והוא ישכח אותה. זה אמור להחמיא לדניס.

דניס עוד לא לגמרי הפנים את הפסוק – "ועזב את בית אביו ואימו ודבק באשתו." הוא עדיין שם את אמא במקום הראשון אבל אין לי ספק שהוא מתבגר עכשיו ומפנה מקום להדר. הוא מתחיל להבין שלפתוח את דלת המכונית לאישה זה טקס מיושן ולא רלוונטי ומה שכן רלוונטי זה להיות ער לחצי השני. אני מהמרת שהם יהיה זוג לאורך זמן גם אחרי סיום העונה.

רוני ונעם: הנשיקה
רוני ונעם | צילום: מתוך: "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12

רוני ונעם: כל הדבש, בלי העוקץ

רוני ונעם מלאי חיים. הם צעירים ונכונים וזמנית הם מעוררי קנאה. הם עוד שקועים בפיזיות ובצחוקים ומעבירים את ההתחייבות לתוכנית בכיף, במיניות מתפרצת ובחן רב. אמנם נעם זה לא גבר חלומותיה אבל בינתיים היא בולעת את "הצפרדע" עם בעיית הגובה והפרנסה ומנסה להוציא  מזה את הדבש ולהתעלם מהעוקץ. כלפי חוץ הם נראים נינוחים ומשדרים שלכאורה הכל בסדר אצלם. עיין ערך נעלי עקב במפגש.

הגר וניר מתחילים להתקרב
הגר וניר | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

ניר והגר: מלך הנמנעים

ניר והגר מתקרבים אך בעיית התקשורת של ניר מעיבה על התפתחות הקשר. הוא אכן אינטליגנטי ויודע ללמוד אך המיומנויות החברתיות של ניר לוקות בחסר. הוא מלך מלכי הנמנעים. תמיד הכל בסדר אצלו, הוא לא מציף את המצוקה שלו עם הגר, דורך על ביצים, יכולותיו הוורבליות שואפות לאפס. הוא הטיפוס המרצה הקלאסי. הוא אמנם בחור טוב, כזה שבא לך להביא לאמא לארוחת שבת אבל לאינטימיות זה לא מספיק. ואפילו מעיק. הגר מנסה להתרכך. באמת עושה מאמץ והיא קצת יותר נחמדה ומכילה אך אם הייתי צריכה להמר על ההמשך, הייתי אומרת ביג נו נו.

מור ומאור בירח הדבש
מור ומאור בירח הדבש | צילום: מור לרמן/מאור פינקלשטיין | צילום פרטי

מור ומאור: מור מכוונת גבוה מדי

ממור ציפיתי ליותר. היא באה עם הרבה רוח במפרשים והופ, הכל כבה. הוא לא בדיוק מה שהיא רצתה והיא לא מסוגלת להתמודד עם משהו קצת שונה מהפנטזיה שלה. היא מכוונת גבוה הרבה יותר ממה שיש לה לתת ולכן היא עוד לא בכיוון עוד יש לה דרך ארוכה לפניה. במפגש הזוגות היא הולכת להשתגע מקנאה. היא רצתה משהו אחר ומאור לא מספק אותה. הוא עדין, ביישן, לא מספיק מפותח לדעתה. היא עסוקה בריכוז עצמי ולא מצליחה לצאת מהאכזבה שלה ממאור. שאפו למאור שהוא ממשיך להכיל למרות שהוא נראה מרוט, תשוש ועייף מהכלום שהיא נותנת.

דובי ואריק מחליטים לנסות שוב
דובי ואריק | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12

דובי ואריק: בין נורא לזוועה

על הטיול לברצלונה הייתי ממש צריכה לעשות מאמץ לא להתפחלץ. אריק עושה פרצוף כאילו הוא נמצא בסרט אימה. לא משנה איך דובי תתנהג ומה תגיד או תעשה היא פשוט לא באה לו טוב. הם אמנם הזוג המבוגר, פרק ב', ואמורים להיות המנוסים אבל בפועל הם הילדותיים פה. אריק עסוק בהצהרת הון למען הרושם ודובי ילדה קטנה שלא מבינה את מקומה בעולם. לא נורא חמודים, עוד מעט כל זה יגמר ותוכלו ללכת כל אחד לביתו. עוד כמה שלוקים מהתרופה המרה ואתם בחוץ. אריק אולי חולם על יפהפייה בת 40 ולדובי הייתי משדכת חייל משוחרר בדרך לטיול אחרי צבא בהודו.

אמיר ודנית: ללא מילים

אין לי מה לומר. רק לחכות שכל זה יגמר כבר.

 >> רוצים להתייעץ עם יעל ברון בנושא זוגיות?
 בבקשה: Yaelyb4@gmail.com

>> לכל הטורים של יעל ברון
 
הורים - כל מה שאתם צריכים לדעת